کد خبر: 381
تاریخ انتشار: 6/مهر/1397 - ساعت : ۰۰:۰۵
گروه : اخبار

گاز 215 خانوار سیل زده شهرستان تالش وصل شد.

گاز 215 خانوار سیل زده شهرستان تالش وصل شد.

سیل که از ساعت 2 بامداد امروز در شهرستان تالش آغاز شد سبب قطع گاز بالغ بر 340 خانوار در روستاهای شیخ محله خرجگیل، گیجاو، آسیاب شم خرجگیل در اسالم و طولارود، سراگاه و پی سرای جوکندان در تالش گردید.

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر افزود: متاسفانه سیل صدمات زیادی را در منطقه تالش ایجاد کرده و به تاسیسات و لوله های گاز هم در برخی از مناطق آسیب وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان که از صبح امروز و به منظور مدیریت بحران در تالش حضور دارد اظهار داشت: از اولین ساعات حادثه با تشکیل تیم های امدادی، همکارانم در مناطق سیل زده حضور یافته و در مواردی که امکان وصل گاز مشترکین وجود داشته، نسبت به برقراری جریان گاز آنها اقدام کرده اند .

حسین اکبر ضمن تشکر از زحمات مجموعه همکاران اداره گاز تالش و پیمانکار تعمیرات گفت: تاکنون گاز بالغ بر 215 خانوار که عمدتا در روستاهای شهر سیل زده اسالم بود وصل شده و تلاش برای وصل گاز سایر مشترکین ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با بیان این نکته که گاز برخی از مناطق سیل زده بدلیل رعایت مسائل ایمنی توسط خود شرکت گاز قطع شده است ابراز امیدواری نمود با همکاری فرمانداری و راهداری و سایر نیروهای امدادی شهرستان تالش، این مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *