کد خبر: 4222
تاریخ انتشار: 13/آبان/1397 - ساعت : ۱۵:۳۶

گیلان از استان­های تاثیرگذار کشور در دفاع از ارزش­های انقلاب است

گیلان از استان­های تاثیرگذار کشور در دفاع از ارزش­های انقلاب است

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: گیلان از استان ‌ های مهم و تاثیرگذار کشور در دفاع از ارزش ‌ های انقلاب است.


به گزارش خط قرمز عزت الله ضرغامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان به حضور خود در گیلان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و افزود: گیلان از استان­های مهم و تاثیرگذار کشور در دفاع از ارزش ‌ های انقلاب است.

وی به حضور گسترده مردم گیلان در راهپیمایی ­ها اشاره کرد و افزود: در ایام الله ها تصاویر زیبایی از گیلان پخش می ‌ شود.

ضرغامی با اشاره به حضور گیلانی ‌ ها در هشتم دی ماه سال ۸۸ یک روز زودتر از دیگر مناطق کشور، بیان کرد: در عاشورا فتنه گران به ساحت امام حسین(ع) توهین کردند و گیلانی ‌ ها در صف مقدم در دفاع از حریم امامت بودند.

عضو شورای عالی فضای مجازی به تصاویر با حضور مردم گیلان   با چتر  در راهپیمایی­ها اشاره کرد و یادآور شد: مردم متدین رشت همواره تصاویر زیبایی را خلق کردند.

ضرغامی، جمعیت انبوه در ۸ و ۹ دی سال ۸۸ را دفاع یکپارچه مردم از ولایت خواند و تصریح کرد: ۹ دی سال ۸۸ پیوند آحاد مردم با امام بود.

آیت الله رسول فلاحتی نیز در این دیدار با اشاره به حضور گسترده مردم این استان در دفاع از انقلاب خاطرنشان کرد: مردم گیلان همواره در دفاع از ولایت از استان­های پیشرو در کشور هستند.

وی به حضور گیلانی ‌ ها در صحنه هشتم دی ماه سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: مردم گیلان به ویژه رشت یک روز زودتر از استان­های دیگر برای دفاع از انقلاب و حریم ولایت در صحنه حضور پیدا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *