کد خبر: 3187
تاریخ انتشار: 30/مهر/1397 - ساعت : ۰۳:۱۳

کاروان پویایی، نشاط و سلامتی در مدارس کم برخوردار گیلان

کاروان پویایی، نشاط و سلامتی در مدارس کم برخوردار گیلان

به گزارش خط قرمز ، کاروان پویایی، نشاط و سلامتی ظهر امروز جهت توزیع وسایل و تجهیزات ورزشی با اولویت مدارس کم برخوردار از اداره کل آموزش و پرورش گیلان به مناطق مختلف استان ارسال شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه این تجهیزات برای مدارس کم برخوردار در نواحی شهری و روستایی استان گیلان ارسال می‌شود اظهار داشت: این تجهیزات شامل وسایل ورزشی و بسته‌های آموزشی برای این مناطق است.

یکی از اهداف این طرح ترویج ورزش در مدارس استان گیلان است

نادر جهان آرای با اشاره به اینکه یکی از اهداف این طرح ترویج ورزش در مدارس استان گیلان است خاطرنشان کرد: این تجهیزات با اعتباری به ارزش 140 میلیون تومان برای مناطق مختلف استان گیلان در نظر گرفته شد.

مدارس فعال در زمینه ورزشی مورد توجه بیشتر آموزش و پرورش استان گیلان قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه افزایش فعالیت‌های بدنی باعث ایجاد نشاط در بین دانش آموزان می‌شود ابراز داشت: مدارس فعال در زمینه ورزشی مورد توجه بیشتر آموزش و پرورش استان گیلان قرار می‌گیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان افزود: صندلی سالن‌های ورزشی، چارت‌های بینایی و انواع سطل زباله جزو اقلام دیگری بودند که به مناطق کم برخوردار در طرح پویایی، نشاط و سلامت ارسال شد.

جهان آرای با بیان اینکه دوم شهریورماه امسال مقداری وسایل ورزشی به مناطق روستایی گیلان ارسال شد اظهار داشت: تجهیزات کاروان پویایی، نشاط و سلامتی با 21 دستگاه وانت در مدارس مختلف استان گیلان توزیع می‌شود.

ورزش باعث ایجاد نشاط در مدارس می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به کانون‌های درون مدرسه‌ای و المپیاد مدارس توجه ویژه می‌کند خاطرنشان کرد: ورزش باعث ایجاد نشاط در مدارس می‌شود.خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *