کد خبر: 66970
تاریخ انتشار: 18/تیر/1403 - ساعت : ۱۷:۰۲

پاسداشت زحمات پاکبانان شریف شهرداری رشت به عنوان بخشی از جامعه کارگران بیمه شده

پاسداشت زحمات پاکبانان شریف شهرداری رشت به عنوان بخشی از جامعه کارگران بیمه شده

همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی در اقدامی زیبا و با هدف پاسداشت زحمات پاکبانان شریف شهرداری رشت به عنوان بخشی از جامعه بیمه شدگان این سازمان ، تعدادی از این عزیزان توسط مدیرکل تامین اجتماعی گیلان مورد تجلیل قرار گرفتند .

همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی و در اقدامی زیبا و ارزشمند ، در اولین ساعات روز دوشنبه هجدهم تیرماه کیوان مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با حضور در سطح شهر از تعدادی از پاکبانان شریف و زحمتکش شهرداری رشت با تقدیم گل و هدیه تجلیل نمود .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با این کارگران با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی ، از آنها به عنوان یکی از شرکای اجتماعی و اعضای خانواده بزرگ این سازمان یاد نموده و ضمن قدردانی از زحمات و تاثیر و نقش آنها در نظافت عمومی و زیبایی شهر و در نتیجه ایجاد بستر سلامت همگانی در جامعه ، برای این عزیزان و خانواده ارجمندشان آرزوی سلامتی و شادکامی نمود .

در این دیدارها تنی جند از کارگران با سپاسگزاری از اقدام تامین اجتماعی گیلان خواستار رسیدگی به برخی مشکلات بیمه ای خود در زمینه سوابق ، مشاغل سخت و زیان آور و حوزه های درمانی گردیدند .

در این برنامه به مناسبت ۲۵ تیرماه ( روز تامین اجتماعی ) به شکل نمادین از بیست و پنج پاکبان مشغول به کار در سطح شهر به صورت تصادفی تقدیر به عمل آمد .

در این برنامه که با هدف پاسداشت تلاشهای این قشر از جامعه کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی صورت پذیرفت حسن کریمی کرنق عضو شورای شهر رشت و معاون پشتیبانی تامین اجتماعی گیلان نیز ، مدیرکل تامین اجتماعی را همراهی می نمودند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *