کد خبر: 7741
تاریخ انتشار: 30/آذر/1397 - ساعت : ۱۱:۲۴

وزنه بردار گیلانی با حمایت اداره کل ورزش و جوانان و علوم پزشکی گیلان به بیمارستان ولایت منتقل شد

وزنه بردار گیلانی با حمایت اداره کل ورزش و جوانان و علوم پزشکی گیلان به بیمارستان ولایت منتقل شد

وزنه بردار بیمار گیلانی به بیمارستان منتقل شد


به گزارش خط قرمز پس از کمکهای نقدی اداره کل ورزش و جوانان گیلان و حمایت های هیات پزشکی ورزشی استان در هفته گذشته، اینبار تمامی هزینه های درمانی و فیزیوتراپی صادق فرضی زاده وزنه بردار آسیب دیده رشتی، توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان تامین شد و وی به بیمارستان ولایت رشت منتقل شد.
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، پس از رسانه ای شدن وضعیت نامناسب این ورزشکار از سوی اداره کل و هیئت وزنه برداری و کمپینی که اصغر ابراهیمی رییس هیات وزنه برداری استان گیلان با کمک بهداد سلیمی و کیانوش رستمی و غیره به راه انداخته بود، دیروز اکیپی از اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و دانشگاه علوم پزشکی استان رهسپار منزل فرضی زاده شدند.
پس از معاینات ابتدایی پزشکان اعزامی؛ دکتر یوسف زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که بر بالین بیمار حضور یافته بود دستور انتقال فرضی زاده به بیمارستان ولایت را داد و بنا شد تمام مراحل درمان این وزنه بردار به صورت رایگان صورت پذیرد.
صادق فرضی زاده 2 ماه پیش، پس از تمرین وزنه برداری دچار ضربان بالای قلب شد و از آن زمان تاکنون نمی تواند دست ها و پاهای خود را حرکت بدهد اما آنها را احساس می کند.
از همین رو تعدادی از پزشکان، بیماری عجیب وی را نوعی سکته نخاعی و عده ای آنرا یه ضایعه مادر زادی می دانند. فرضی زاده قهرمان چندین دوره مسابقات وزنه برداری کشوری و استانی را در کارنامه دارد ویکی از امیدهای و استعدادهای آینده وزنه برداری گیلان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *