کد خبر: 7788
تاریخ انتشار: 1/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۲۰

همزمان با هفته حمل و نقل؛ خرید زمین برای احداث پارکینگ شهری در لاهیجان

همزمان با هفته حمل و نقل؛ خرید زمین برای احداث پارکینگ شهری در لاهیجان

با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، یک قطعه زمین خریداری و برای بهره برداری به مجموعه پارکینگ امیر مومن افزوده شد.

به گزارش خط قرمز ، مسعود کاظمی در این مراسم گفت: لاهیجان یکی از شهرهای گردشگری کشور است که همه ساله میزبان مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور و گردشگران خارجی بوده که زمان حضور مسافر جمعیت این شهر افزایش یافته و باعث کندی عبور و مرور شده و شهروندان و مسافران برای خرید به نقاط مرکزی شهر مراجعه می‌کنند و وجود پارکینگ در این مناطق از دغدغه مردم خواهد کاست.

وی اضافه کرد: از زمان پذیرفتن مسئولیت شهرداری لاهیجان توجه به بحث طرح جامع ترافیک شهر لاهیجان را در دستور کار قرار دادیم و مذاکرات جذب سرمایه‌گذار برای احداث پارکینگ طبقاتی و افزایش مساحت پارکینگ ها در دستور کار قرار گرفت.

کاظمی افزود: توجه به افزایش مساحت پارکینگ‌ها یکی از دغدغه‌های اعضای شورای شهر بوده و در چند ماه گذشته ضمن مذاکرات برای خرید زمین در کوچه امیر مومن، این زمین به مساحت ۱۳۸۲ متر مربع به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال خریداری شد و با توجه به مجاورت با پارکینگ امیرمومن در خیابان امام خمینی پس از آماده سازی به این پارکینگ افزوده خواهد شد.

شهردار لاهیجان اضافه کرد: هدف ما در تیم مدیریت شهری اجرای کارهای زیربنایی برای افزایش زیرساخت های شهری است تا لاهیجان به‌عنوان شهری گردشگری با آمادگی به میزبانی مسافران برود.

وی گفت: تمام سعی ما جلب رضایت مردم می باشد و از هیچ کوششی برای توسعه و آبادانی شهر لاهیجان دریغ نخواهیم کرد.

در این مراسم شهردار، رییس و اعضای شورای‌شهر و مدیران شهردار و جمعی ازشهروندان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *