کد خبر: 10210
تاریخ انتشار: 2/بهمن/1397 - ساعت : ۱۹:۲۵

نماینده لاهیجان : تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت کاری مدیران باشد

نماینده لاهیجان : تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت کاری مدیران باشد

نماینده لاهیجان وسیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت : مسئولان باید در کنار مردم بوده و با تلاش مضاعف در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

ذبیح الله نیکفر درجلسه شورای اداری لاهیجان که باموضوع تکریم و معارفه فرماندار جدید لاهیجان درسالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد با گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر به وضعیت ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف به ویژه اقتصادی اشاره کرد و گفت: امروز ایران در جایگاه هجدهم حوزه اقتصادی جهان قرار دارد.

نماینده لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به قدرت ایران در مقایسه با سایر کشورها به ویژه کشورهای منطقه اشاره و بیان‌کرد: رئیس جمهور آمریکا ترکیه را به فلج کردن اقتصاد آن کشور در صورت عدم هم‌پیمانی با این آمریکا و ایادی آن تهدید می کند. بسیاری از کشورها به جز جمهوری اسلامی ایران در برابر این سیاست‌های آمریکا کوتاه آمده‌اند.

وی با اشاره به وجود اتحاد و همدلی میان مسئولان نظام برای مقابله با زیادخواهی‌های آمریکا، تصریح‌کرد: مسئولان نظام و ملت ایران در کنار یکدیگر سختی‌های را تحمل کرده و دربرابر تحریم‌ها و فشارهای آمریکا و سایر کشورهای اروپایی ایستادگی کرده اند.

نیکفر در ادامه به وضعیت شهرستان لاهیجان و وجود پروژه های نیمه اشاره کرد و افزود: مسئولان باید در کنار مردم بوده و با تلاش مضاعف در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

وی با بیان اینکه وجود پروژه‌های نیمه تمام عمرانی و همچنین پسماند از مهم‌ترین مشکلات شهرستان لاهیجان است، تأکید کرد: مدیران تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در بخش آب شرب و راه های روستایی را در دستور کار خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *