کد خبر: 5545
تاریخ انتشار: 2/آذر/1397 - ساعت : ۱۳:۰۱

میزخدمت شورای شهر رشت در مسجد صادقیه محله امین الضرب برگزار شد

میزخدمت شورای شهر رشت در مسجد صادقیه محله امین الضرب برگزار شد

طرح میز خدمت در مسجد صادقیه واقع در محله امین الضرب رشت برگزار گردید.
به گزارش خط قرمز ، در این “میز خدمت” که با حضور امیر حسین علوی رییس شورای اسلامی شهر رشت، ذاکری عضو شورای پنجم و برخی از مدیران منطقه برگزار گردید، رییس شورای اسلامی شهر با اشاره به سابقه حضور خود در مسجد صادقیه و اشراف و اطلاع از برخی مشکلات موجود در این محله اظهار داشت: طرح میز خدمت از زمستان گذشته ایده ای بود که به درخواست شهروندان شروع گردید و به دلیل استقبال و موفقیت در عملکرد از آن زمان تاکنون بی وقفه در حال اجرا میباشد.
سید امیر حسین علوی افزود: در قالب “میز خدمت” با حضور مدیران مناطق و سایر دستگاههای دولتی از قبیل آب و فاضلاب، گاز، برق، مخابرات و پلیس اقدام به بررسی و تسریع در حل مشکلاتی خواهیم کرد که نیاز به همکاری سازمانهای دیگر در کنار شهرداری دارد.
به گزارش خط قرمز ،رییس شورای شهر با ذکر این مطلب که به دلیل وجود محدودیت های مالی و وضعیت خاص شهرداری در زمینه اقتصادی مدیریت شهری با مشکلات زیادی روبروست، ابراز داشت: امروز وعده حل همه مشکلات امکان پذیر نمیباشد لیکن در حد توان و مقدوریت و رسالت خود در جایگاه نماینده شورای شهر با همه توان موجود پیگیر مطالبات شهروندان می باشیم.
وی با اشاره به حضور دکتر ذاکری در جلسه از اقدام ایشان در خصوص ویزیت رایگان شهروندان در “میز خدمت” خبر داد و از وی در این خصوص تقدیر کرد.
شهروندان و اهالی محله امین الضرب با بیان دغدغه های خود تعمیر آبنمای بوستان ملت و تاثیر آن بر اقتصاد محله، ترمیم روکش آسفالت و لکه گیری حیاط مسجد را به عنوان مطالبات خود عنوان کردند که رییس شورای شهر با دستورات لازم به مسئولین مناطق ماموریت پیگیری در این خصوص را داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *