کد خبر: 10885
تاریخ انتشار: 10/بهمن/1397 - ساعت : ۱۸:۵۴

معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان: فشار شبکه توزیع آب بخش مرکزی شهر رشت با اتمام عملیات رینگ افزایش می یابد

معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان: فشار شبکه توزیع آب بخش مرکزی شهر رشت با اتمام عملیات رینگ افزایش می یابد

به گزارش خط قرمز – معاون مهندسی و توسعه این شرکت از اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان و پروژه رینگ آب از پل شهدای گمنام تا میدان شهید قلی پور با هدف تقویت فشار شبکه توزیع آب برخی از مناطق شهر رشت خبر داد.

علیرضا غیاثی معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان با اعلام این خبر بیان داشت: پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان با هدف تقویت فشار آب و ارتقاء کمی و کیفی آب مناطق رشتیان ، دانای علی ، نقره دشت ، سردار جنگل ، بلوار معلم ، سبزه میدان و قسمتی از منطقه خیابان لاکانی از خردادماه آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: تاکنون 1500 متر از 2000 متر لوله گذاری با مبلغ اولیه پیمان به مبلغ 15 میلیارد ریال انجام شده است که پروژه تا پایان سال 1397 به اتمام می رسد.

وی پروژه اجرای قسمتی از رینگ اصلی شهر رشت از پل شهدای گمنام به میدان شهید قلی پور را از دیگر پروژه های شاخص شرکت آب و فاضلاب شهری استان معرفی و تصریح کرد: این پروژه نیز با هدف تقویت فشار آب از مخزن هوایی حمیدیان به سمت چمارسرا حدود 3500 متر لوله گذاری و با اعتباری حدود 35 میلیارد ریال تعریف شده است در حال حاضر حدود 2000 متر اجرا شده است و تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و مناطق استقامت، حمیدیان به سمت چمارسرا و سپس علی آباد، کل منطقه فاز جدید بلوار معلم و مسجد هاشمی را تحت پوشش قرار می دهد و منجر به افزایش فشار و توزیع مناسب آب در مناطق مورد نظر خواهد شد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *