کد خبر: 4965
تاریخ انتشار: 23/آبان/1397 - ساعت : ۱۶:۴۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از عرضه 180 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت،در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از عرضه 180 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت،در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد

عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد گیلان با بیان این مطلب گفت:بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان به نمایندگی از نشر شاهد در این نمایشگاه،کتب تألیفی که حدود 180 عنوان در حوزه ایثار و شهادت را می باشد را به نمایش و فروش خواهد گذاشت.
به گزارش خط قرمز ، پاکاری با اشاره به نیاز جامعه به فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت با هویت قدسی خود توانایی سرشاری را در متأثر ساختن جامعه دارد و بی شک این فرهنگ برترین اصل برای کسب رشد اجتماعی محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ادامه داد: تولید آثار فاخر هنری و ادبی یکی از اولویت‌های بنیاد است و در این راستا آثار در خور توجه ای نیز در سالیان اخیر تولید و منتشر شده است.
عبداله پاکاری به نمایش” فرهنگ اعلام شهدای استان گیلان” و “جلد نخست وصیت نامه شهدای استان” در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: “خلاصه تفاسیر المیزان و نمونه” منتشر شده توسط نشر شاهد نیز در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان از ۲۶ آبان لغایت یکم آذرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گیلان (سالن فرش گیلان) واقع در کیلومتر ۵ جاده رشت به تهران برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند از ساعت 10 لغایت 20 از این نمایشگاه بازدید نمایند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *