کد خبر: 9999
تاریخ انتشار: 30/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۰۷

مدیردرمان گیلان : پرستاران ستون اصلی درمان تامین اجتماعی هستند

مدیردرمان گیلان  : پرستاران ستون اصلی درمان تامین اجتماعی هستند

مراسم تقدیر و تجلیل از پرستاران مدیریت درمان گیلان که با حضور جمع کثیری از پرستاران مدیریت درمان گیلان برگزار شد دکتر شهدی نژاد مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان خطاب به پرستاران حاضر گفت: پرستاران می توانند فرشته رحمت الهی پروردگار باشند به همین خاطر همه ما باید به جامعه پرستاری افتخار کنیم و به ایشان احترام بگذاریم.

به گزارش خط قرمز – مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان ضمن قدردانی صمیمانه از زحمات پرستاران شاغل در مراکز درمانی به ویژه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت همه ما در بخش درمان خدمتگزار بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی هستیم ولی پرستاران ستون اصلی درمان تامین اجتماعی هستند.
دکتر شهدی نژاد تیم پرستاری درمان گیلان را تیمی یکدست ، علمی وبسیارمهربان دانست که بهترین خدمات را با کیفیت بالا به طور رایگان دراختیار بیمه شدگان قرار می دهند . ایشان بازنشستگی پیش از موعد پرستاران را که منجر به بهره مندی کمتر از پرستاران با تجربه می شود را یک تهدید برای درمان عنوان نمود و از پرستاران خواست تا با ارائه راهکاری پیشنهادی و با ارائه آن به ستاد بتوانیم با شرایطی که هم رضایت همکاران پرستار و هم با قوانین و مقرارت سازمان سازگار باشد از تجربه و مهارت پرستاران برای خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی بیشتر بهره ببریم.
همچنین در این مراسم دکتر غفاری رییس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت با قدردانی از زحمات پرستاران شاغل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (س) اظهار داشت که به همت و تلاش در خور ستایش پرستاران توانستیم بخش ENT بیمارستان را به بهترین شکل برای خدمات رسانی در ماههای اخیرساماندهی کنیم . ایشان همچنین با اشاره به آمار مراجعین سرپایی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) دردی ماه سالجاری که حدود ٢٥هزار نفر بوده اند ، سختی و دشواری کار پرستاری را یاد آور شد و اظهار داشت این موضوع میسر نمی شود مگر با همت و تلاش مضاعف شما پرستاران عزیزکه ایثارگرانه برای درمان نیازمندان خدمت می کنید.
شایان ذکر است که درپایان به ١٥ نفر از پرستاران نمونه با اهدا لوح تقدیر قدر دانی گردید . خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *