کد خبر: 6734
تاریخ انتشار: 17/آذر/1397 - ساعت : ۲۰:۱۷

فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان در چهلمین روز شهادت حسن پاینده: رسانه مهم‌ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است

فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان در چهلمین روز شهادت حسن پاینده: رسانه مهم‌ترین ابزار دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است

فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان‌ با اشاره به برنامه‌های دقیق دشمن برای ضربه زدن به انقلاب گفت:دشمن می‌خواهد با استفاده از ابزار رسانه و جنگ ‌روانی وحدت و اتحاد را بین مردم از بین ببرد.
به گزارش خط قرمز – محمدعلی حق‌بین‌ در مراسم اربعین شهادت مدافع امنیت‌ حسن‌ پاینده که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مسجد صاحب‌الزمان روستای امامده شهرستان لاهیجان برگزار شد،با بیان اینکه شهدا باعث سربلندی انقلاب هستند اظهار کرد: این ‌نظام حاصل خون شهدا است و تا زمانی که شهیدان و منش آنان در کشور وجود دارد قطعاً انقلاب اسلامی هم وجود خواهد داشت.
وی با تأکید بر نقش مهم مدافعان امنیت در آرامش جامعه گفت: اخلال گران در جامعه می‌خواهند به هر طریقی آرامش در جامعه را از بین برده و مردم را بترسانند ولی با فداکاری نیروهای انتظامی به این هدف نمی‌رسند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه آماده شدن باعث افزایش احساس تکلیف در انسان می‌شود افزود: آمادگی برای شهادت بسیار سخت است ولی این آمادگی باعث می‌شود انسان وظیفه خود را به‌درستی انجام دهد.
حق‌بین ویژگی شهدای امنیت را آمادگی برای شهادت دانست و تصریح کرد: در هرجایی که دشمن آتش فتنه را روشن کرد شهید پاینده حضور فعال و مقتدر داشته و احساس تکلیف کرد و این از نشانه‌های آمادگی برای شهادت است.
وی با بیان اینکه دشمن از همه امکانات خود برای از بردن امنیت در جامعه استفاده می‌کند گفت: استکبار عهد کرده است تا خواسته‌های خود را به مردم ما القا کند تا از این طریق در جامعه ناامنی ایجاد و در دل مردم ترس بیاندازد.
به گزارش خط قرمز فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه استکبار برای ایجاد ناامنی در کشور نیروهایی را پرورش داده است بیان کرد: استکبار به هر روشی شده است می‌خواهد با ایجاد ناامنی به مردم و نظام‌ ضربه و مردم را نسبت به‌نظام بدبین کنند برای انجام این کار نااهلانی در کشور هستند که توسط آمریکا آموزش‌های دقیق دیده‌اند تا در جامعه ناامنی ایجاد کنند.
حق‌بین با تأکید بر نقش مهم فرهنگ در انجام برنامه‌های استکبار افزود: لازمه جامعه دارای امنیت، فرهنگ بالای افراد جامعه است، به همین ‌منظور برای اخلال در جامعه می‌خواهند فرهنگ اسلامی ایرانی ما را نابود کنند.
وی لازمه شکست استکبار را بالا رفتن فرهنگ در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اگر مسؤولینی که در حوزه فرهنگی فعالیت دارند تمام تلاش خود را برای بالا بردن فرهنگ در جامعه انجام دهند دشمن ‌نخواهد توانست به فرهنگ ما نفوذ و آن را از بین ببرد.
فرمانده لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه استکبار با ایجاد جنگ ‌روانی در جامعه می‌خواهد وحدت بین مردم و نظام را از بین ببرد بیان کرد: یکی از مهم‌ترین سلاح‌های دشمن برای ایجاد اخلال در امنیت جامعه ابزارهای رسانه‌ای است تا از این طریق بتواند مردم‌ را نسبت به انقلاب بدبین و اتحاد بین مردم را از بین ببرند.
حق‌بین با تأکید بر نقش مخرب شبکه‌های ماهواره‌ای در بین جوانان تصریح کرد: یکی از بارزترین خصوصیات جوانان ما انقلابی بودن آن‌ها است لذا استکبار می‌خواهد از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای جوانان ما را به انحراف بکشاند.
وی با بیان اینکه مردم و جوانان این کشور همواره حامی انقلاب بوده‌اند تصریح کرد: دشمن فکر می‌کند می‌تواند بر ملت غیور ایران نفوذ کند ولی این‌ مردم با مقاومت و ایستادگی خود بار دیگر دشمن‌ را از هدف خود دور می‌کنند”. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *