کد خبر: 6105
تاریخ انتشار: 10/آذر/1397 - ساعت : ۲۰:۳۴

فرماندار شهرستان رشت : آمیختن مسایل سیاسی با تشکل های اقتصادی به مثابه ی آفتی مخرب است

فرماندار شهرستان رشت : آمیختن مسایل سیاسی با تشکل های اقتصادی به مثابه ی آفتی مخرب است

به گزارش خط قرمز دکتر میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت، در بازدید ازفرایند انتخابات تعیین هیئت مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان، موفقیت در این امر را منوط به دو عامل اراده و جدیت افراد موسس و تشویق ، نظارت و حمایت موثر دستگاه های اجرایی ذیربط دانسته و تصریح نمود: امیدوارم هیئت موسس، با توانمندی که دارند جهت دست یابی به اهداف قانونی موفق باشند و ما نیز در حد توان از این امر حمایت می کنیم.

وی با تاکید بر این که آمیختن مسایل سیاسی با این نوع از تشکل های اقتصادی به مثابه ی آفتی مخرب است، افزود: تمایل به گرایش های سیاسی باعث دوری این تشکل از اهداف مهم و اصلی خود شده و فعالیت آن باید به گونه ای باشد تا بطورفراگیر همه ی صنوف و طبقات جامعه را در بر گرفته و با توجه به نزدیکی ایام مبارکه ی دهه ی فجر و چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی از این حیث نیز اتفاق خوبی برای شهرستان رقم بخورد.

شایان ذکر است انتخابات تعیین اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت با حدود 6 هزار نفر عضو ، از بین 138 نفر کاندید ، از ساعت 9 صبح امروز با نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در سالن مجموعه ی ورزشی یادگار امام (ره) آغاز شده و تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت و این زمان در صورت استقبال رای دهندگان قابل تمدید خواهد بود. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *