کد خبر: 8646
تاریخ انتشار: 12/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۵۹

شرکت گاز استان گیلان در سه ماه سوم سال جاری بیش از 12 هزار مشترک جدید در حوزه های مختلف جذب نموده است

شرکت گاز استان گیلان در سه ماه سوم سال جاری بیش از 12 هزار مشترک جدید در حوزه های مختلف جذب نموده است

شرکت گاز استان گیلان در سه ماه سوم سال جاری بیش از 12 هزار مشترک جدید در حوزه های مختلف جذب نموده است.

به گزارش خط قرمز –  حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه این شرکت در پاییز امسال بیش از 12 هزار 700 مشترک جدید جذب کرده است اظهار نمود: با جذب این میزان مشترک مجموع مشترکین گاز در استان از مرز یک میلیون و 44 هزار مشترک عبور کرده است.

وی خاطرنشان ساخت: هم اکنون تمام شهرها بجز ماسوله (بعلت دارا بودن بافت تاریخی) و یک هزار و 942 روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند و درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی 94.2 درصد می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه استان گیلان هم اکنون در پایان عملیات توسعه گاز قرار دارد گفت: جذب بیش از یک میلیون مشترک در کمتر از 40 سال و گازرسانی به اقصی نقاط استان بویژه روستاها کار بسیار بزرگی است که در گیلان به انجام رسیده و این افتخاری است که در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی محقق شده است.

مهندس اکبر ادامه داد: همزمان با نزدیک شدن به پایان عملیات توسعه گازرسانی در گیلان، پروژه بزرگ دیگری در دستور کار شرکت گاز استان قرار گرفته و آن نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در میان کلیه مشترکین گاز گیلانی است.

وی افزود: این شرکت با اجرای دوره های آموزشی مختلف برای مدارس، ادارات، پایگاه های بسیج و ….(طرح سفیران انرژی)، اطلاع رسانی و آموزش در زمینه مدیریت مصرف گاز طبیعی از صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی و ….. توانسته تا حد زیادی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی را در استان نهادینه نماید بنحویکه در سال گذشته شاهد هیچگونه حادثه مرگ خاموش در استان نبودیم.

به گزارش خط قرمز – مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از همه مشترکین گیلانی درخواست نمود تا با مدیریت مصرف، در جهت حفظ پایداری جریان گاز و استفاده بهتر از این سرمایه ملی بکوشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *