کد خبر: 8031
تاریخ انتشار: 3/دی/1397 - ساعت : ۱۹:۵۲

شرکت آبفار گیلان رتبه برتر را در زمینه “پایش کیفی شبکه توزیع و منابع آب” کشور کسب کرد

شرکت آبفار گیلان رتبه برتر را در زمینه “پایش کیفی شبکه توزیع و منابع آب” کشور کسب کرد

شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان رتبه برتر را در زمینه “پایش کیفی شبکه توزیع و منابع آب” کشور کسب کرد.
به گزارش خط قرمز – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان امروز گفت: مهندس جانباز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با ارسال لوح تقدیر، رتبه برتر شرکت آبفار گیلان را در زمینه “پایش کیفی شبکه توزیع و منابع آب” اعلام کردند.
محب علی رنج ور افزود: این شرکت موفق شد رتبه برتر را بین شرکت های آبفار سراسر کشور کسب کند.
وی گفت: همچنین بر اساس ارزیابی‌های دفتر بهداشت شرکت مهندسی آبفای کشور، شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان توانست امتیاز کامل شاخص‌های ارزیابی مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب را در سه محور برنامه ایمنی آب، گزارش تحلیلی یک شهرستان و خود ارزیابی کیفی برای ارائه به سازمان برنامه و بودجه در بخش کیفیت و بهداشت آب دریافت کند.
به گزارش خط قرمز ؛ در متن لوح تقدیر حمیدرضا جانباز رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خطاب به مدیرعامل شرکت آبفار گیلان آمده است؛
تلاش و همت مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب رتبه برتر در زمینه “پایش کیفی شبکه توزیع و منابع آب” در بین شرکت های آب و فاضلاب روستایی در سال 1396 گردید.
لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل در بخش کنترل کیفیت آب و سایر افراد تاثیرگذار در کسب این موفقیت تقدیر و تشکر می گردد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *