کد خبر: 9920
تاریخ انتشار: 29/دی/1397 - ساعت : ۲۰:۱۵

سرپرست تیم ارزیابی تعالی: شرکت گاز استان گیلان؛ یک سازمان، یک خانواده

سرپرست تیم ارزیابی تعالی: شرکت گاز استان گیلان؛ یک سازمان، یک خانواده

روز چهارشنبه 26 دی ماه مراسم اختتامیه ارزیابی تعالی و سرآمدی سازمانی شرکت گاز استان گیلان در سالن همایش روابط عمومی شرکت برگزار شد.

به گزارش خط قرمز – در مراسم اختتامیه ارزیابی تعالی حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از تیم ارزیابی تعالی بجهت نگاه دقیق به بخش های مختلف سازمان تشکر و قدردانی نمود و اظهار داشت: ایجاد و نگه داشتن تعالی در یک سطح و چند واحد مشخص کاری آسان است اما مهم ترین نکته در زمینه تعالی افزایش ضریب نفوذ آن در سطح سازمان و ارتباط آن با فعالیت های سازمان است که شرکت گاز استان گیلان در این زمینه تلاش های زیادی انجام داده است.

وی هدف شرکت گاز را ارائه خدمات صادقانه به مردم عنوان نمود و اظهار داشت: تعالی سازمانی باید در نهایت منجر به افزایش رضایتمندی مردم شود و صرف نوشتن فرآیند و بنحوی تعالی زدگی سبب آسیب به این هدف والا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تشکر از روسا و کارکنان شرکت گاز استان گیلان گفت: در این ارزیابی همه مدیران و کارکنان شرکت درجهت انعکاس واقعی و درست اقدامات و عملکرد شرکت همانند گذشته تلاش نمودند.

مهندس اکبر در پایان ابراز امدواری نمود تا با اجرای هرچه بهتر و خلاقانه تر امور، شرکت گاز استان گیلان روز به روز در جهت پیشرفت و رسیدن به هدف نهایی خود یعنی جلب رضایت حداکثری ذینفعان بویژه مشترکین عزیز گام بردارد.

در این مراسم دکتر صادق پور سرپرست گروه ارزیابی ضمن قدردانی از میهمان نوازی مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان گیلان، به بیان اهم نتایج ارزیابی های صورت گرفته پرداخت.

وی اظهار داشت: هدف از اجرای سیستم های مدیریتی نه دریافت جایزه و تندیس بلکه بهبود عملکرد و ارائه خدمات است و این نکته در ارزیابی 4 روزه از شرکت گاز استان گیلان به وضوح مشاهده گردید.

صادق پور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در گاز گیلان اظهار داشت:کارکنان شرکت گاز از تمام توان خود برای رسیدن به تعالی استفاده می نمایند و به معنای واقعی کلمه یک خانواده هستند.

در ادامه سایر اعضای تیم ارزیابی به بیان نکات و برداشت های حاصل از ارزیابی پرداخته و از اقدامات و تلاش های صورت گرفته درجهت جاری سازی فرایند های تعالی در شرکت گاز گیلان قدردانی نمودند.

همچنین در این مراسم مهندس خاورسنگری مدیر تعالی و نماینده مدیریت در نظام یکپارچه با تشکر از تیم ارزیابی بجهت توجه ویژه به اقدامات صورت گرفته در شرکت گاز گیلان، ابراز امیدواری نمود تا شرکت گاز گیلان با همدلی و یاری همه کارکنان زحمتکش خود در جهت نیل به تعالی و سرآمدی سازمانی همانند گذشته گام بردارد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *