کد خبر: 6648
تاریخ انتشار: 16/آذر/1397 - ساعت : ۱۵:۵۶

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: لاهیجان قطب درمان شرق گیلان می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: لاهیجان قطب درمان شرق گیلان می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع پرسنل بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان با بیان این که مهمترین برنامه دانشگاه، در حوزه بهداشت و درمان، استقرار نظام ارجاع است، خاطرنشان کرد: استقرار بالاترین سطح نظام ارجاع از دستاوردهای تیم بهداشت و درمان دانشگاه است، در این خصوص، زیرساخت های لازم از سال 95 در گیلان بهبود یافته است.به گزارش خط قرمز ، شاهرخ یوسف زاده چابک با اشاره به این که کارکنان لایه های مختلف بهداشت و درمان کار خود را به خوبی انجام می دهند، تاکید کرد: بی شک، برای ارتقای کیفیت خدمات، ابتدا باید اقدامات بهبود، در سطح کلان دانشگاه اتفاق بیفتد. وی با مهم دانستن استقرار صحیح نظام ارجاع، ادامه داد: با استقرار نظام ارجاع در این شهرستان، سطح خدمات بهداشت و درمان نیز، بهبود چشمگیری خواهد داشت، در این راستا ادغام دو بیمارستان 22 آبان و سیدالشهدا(ع) و تجمیع کادر درمان در دستور کار قرار دارد. این اقدامات ضمن کاهش چشمگیر هزینه ها، کم شدن زمان انتظار ارایه خدمات را نیز در پی خواهد داشت و امیدوار هستیم که این تغییرات به نفع مردم باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تصریح بر اینکه امروز اعتقاد دانشگاه بر همگرایی است، یادآور شد: هیچ مرزی نباید بین فعالیت‌های بهداشت و درمان وجود داشته باشد.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه دانشگاه براساس یک نقشه و برنامه جامع، در حال توسعه است، گفت: امروز دانشگاه حتی در این شرایط سخت اقتصادی در مسیر رو به رشد قرار دارد و انتظار می رود که مدیران در تمام سطوح، با در نظر گرفتن ظرفیت‌ها و امکانات، اهداف دانشگاه را محقق کنند.

یوسف‌زاده چابک در پایان از راه اندازی مرکز جامع آموزش سلامت در لاهیجان خبر داد و افزود: این مرکز در سطح کاردانی و کارشناسی، دانشجو خواهد پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *