کد خبر: 66218
تاریخ انتشار: 29/اردیبهشت/1403 - ساعت : ۱۸:۱۱

رایگان شدن ۷۳ مکان ورزشی گیلان برای ورزش عموم مردم

رایگان شدن ۷۳ مکان ورزشی گیلان برای ورزش عموم مردم

37 مکان ورزشی روباز و سرپوشیده در 17 شهرستان گیلان برای ورزش کردن عموم مردان و زنان گیلانی رایگان اعلام شد و از دوشنبه 31 اردیبهشت می توانند از آنها استفاده کنند.

جهانبخش آرمان با تمجید از طرح ملی ورزش و مردم که رایگان کردن و آسان سازی ورزش را در سبد خانوارهای ایرانی و گیلانی قرار می دهد ، گفت : با همکاری و تلاش همکاران در شهرستانها ، معاونت ورزشی و گروه ورزش همگانی ، در نهایت لیست جامع و کاملی از 73 مکان ورزشی روباز و سرپوشیده در تمامی شهرستانها استخراج و از روز دوشنبه31 اردیبهشت 1403 همزمان با افتتاح این طرح ملی برای عموم مردان و زنان گیلانی ، ورزش و تندرستی رایگان خواهد شد .

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت : در این جداول روزها و ساعات ورزش کردن عمومی بانوان و آقایان به تفکیک اعلام شده و مردم عزیز گیلان می توانند از آن بصورت رایگان استفاده کنند.

جهانبخش آرمان با اشاره باینکه جدول زمانبندی روزها و ساعات ورزش رایگان به پیوست این خبر منتشر شده است گفت : در شهرستان رشت پیست ورزشگاه شهید عضدی ، یادگار امام ( ره ) و سردارجنگل رشت ، سالن ورزشی 6 هزار نفری شهدا ، سالن تختی ، تنیس روی میز یادگار امام ( ره ) ، سالن جودو ، سالن شهید رجایی ، سالن شهید مدافع حرم فلکده ، سالن رزمی مجموعه ورزشی 6 هزار نفری شهدای رشت برای استفاده رایگان عموم مردم طبق جدول مشخص و آماده است .

وی در پایان با تشکر از رعایت عفاف و حجاب ورزشکاران و قهرمانان و مردم در مکانهای ورزشی افزود : از تعداد اندکی از مخاطبان هم تقاضا دارم برای استفاده از تمامی اماکن ورزشی حجاب و عفاف اسلامی را جداً رعایت کنند تا از ورود آنها جلوگیری نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *