کد خبر: 2341
تاریخ انتشار: 21/مهر/1397 - ساعت : ۲۰:۴۰
گروه : اخبار / اقتصادی

راهداری گیلان برای نوسازی ناوگان سنگین نیاز به 200 میلیارد اعتبار سالانه دارد

راهداری گیلان برای نوسازی ناوگان سنگین نیاز به 200 میلیارد اعتبار سالانه دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: راهداری استان گیلان جهت نوسازی ماشین آلات سنگین راهداری به تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار سالانه در یک بازه زمانی پنج ساله نیاز دارد.

http://www.gilan.rmto.ir/NewsPicture/6e546bcda9b84c5ab4d575069d124284.jpg

به گزارش خط قرمز، اظهار کرد: راهداری استان گیلان جهت نوسازی ماشین آلات سنگین راهداری به تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار سالانه در یک بازه زمانی پنج ساله نیاز دارد.

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان، با اشاره به میانگین سنی ناوگان راهداری، افزود: متوسط عمر ماشین آلات سنگین راهداری استان در حال حاضر 24 سال است که طبق برآوردهای کاشناسی صورت پذیرفته برای تحقق کاهش میانگین سنی ماشین آلات سنگین راهداری استان از 24 سال به 15 سال در یک بازه زمانی پنج ساله، نیاز به تخصیص بالغ بر 200 میلیارد اعتبار سالانه است.

وی با تاکید بر لزوم خرید 5 دستگاه ماشین آلات سنگین راهداری استان، گفت: بی تردید نوسازی ماشین آلات راهداری تاثیر مستقیم بر اجرای مطلوب و بهینه عملیات راهداری به ویژه در مواقع اضطراری نظیر بارش های باران و برف شدید دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری و رایزنی درخصوص تامین اعتبارات استانی و ملی بتوانیم روند نوسازی ناوگان راهداری استان به ویژه ماشین آلات سنگین را تسریع بخشیم تا در امداد رسانی به مردم شریف گیلان دچار وقفه نشویم.

نازک کار اضافه کرد: در بارندگی های اخیر و وقوع سیلاب راهداری استان از تمام توان نیرو و تجهیزات خود به صورت بی وقفه و شبانه روزی برای خدمت رسانی به مردم استان بهره گرفت که این روند تا رفع کامل خسارات وارده به راه ها و ابنیه فنی ادامه می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *