کد خبر: 8556
تاریخ انتشار: 11/دی/1397 - ساعت : ۰۴:۵۷

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری: روز رشت برای شهروندان رشتی روزی خاطره انگیز خواهد بود

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری: روز رشت برای شهروندان رشتی روزی خاطره انگیز خواهد بود

به گزارش خط قرمز ، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از تدارک برنامه های متنوع و جذاب برای روز رشت خبر داد و گفت: روز رشت برای شهروندان رشتی خاطره انگیز خواهد بود.
علیرضا حسنی با اشاره به اینکه برنامه های گرامیداشت روز رشت از برگزاری نشست خبری روز شنبه ی گذشته شروع شده و در همین روز از مستند هفت شهید هنرمند رونمایی شد و نمایشگاه عکس بصیرت و نمایشگاه عکس و اسناد رشت برپا شد و همچنین کلیپ روز رشت پیش از اکران فیلمهای سینمایی شهر به نمایش در آمد.
وی ادامه داد: روز ۱۲ دیماه همزمان با حضور در مزار شهدا و مزار میرزا به شهدا ادای احترام می شود و از ساعت ۹ صبح راهپیمایی و رژه هنرمندان از ساختمان سازمان فرهنگی شهرداری به ساختمان شهرداری در پیاده راه انجام شده و از همین ساعت تا ساعت هفت عصر نمایشهای خیابانی در پیاده راه فرهنگی رشت اجرا می شود.
علیرضا حسنی گفت: فهرست برنامه های این روز به صورت کامل در پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت بارگذاری شده است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به آن بیشتر در جریان برنامه ها قرار گیرند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پایان از همکاری موثر نیروی انتظامی، شورای تامین، فرمانداری و شورای اسلامی شهر رشت در اجرای این برنامه ها قدردانی کرد و گفت: بسیاری از برنامه ها با دیگر سازمانها و دستگاههای فرهنگی به طور مشارکتی انجام می شود از جمله نمایشگاه عکس و اسناد با مرکز اسناد و کتابخانه ی ملی استان گیلان، صدور مجوزهای لازم برای اجرای نمایشهای خیابانی به وسیله ی اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت ، برپایی ایستگاه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برپایی بازارچه صنایع فراموش شده و بازارچه هنر، بازیهای بومی و محلی و همچنین برپایی جشنواره ی غذا با همکاری اداره ی کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت ، عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی با همکاری اداره ی کل کتابخانه های عمومی استان انجام‌ می شود که از همکاری آنها سپاسگزاریم.
علیرضا حسنی در پایان خاطر نشان کرد: همه ی تلاش ما این است تا با برگزاری شاد و پرنشاط، شادابی اجتماعی را افزایش دهیم و امیدواریم مجموعه ی تلاشهای ما مورد پسند شهروندان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *