کد خبر: 2968
تاریخ انتشار: 27/مهر/1397 - ساعت : ۱۶:۱۷

درخشش تیم های ایرانی در رقابت های تورجهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی

درخشش تیم های ایرانی در رقابت های تورجهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی

به گزارش خط قرمز ، در سومین تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که با حضور ۲۴ تیم از ۱۱ کشور در مجموعه ورزش های ساحلی این منطقه در حال برگزاری است ،تیم های ایرانی با درخشش در این رقابت ها به فینال و رده بندی صعود کردند.

بنا بر گزارش خط قرمز تیم ایران یک با ترکیب سالمی-وکیلی و ایران دو متشکل از رئوفی-میرزاعلی در مرحله نیمه نهایی تورجهانی کاسپین با قضاوت احسان براتی کیا و محمد جمشیدی با هم به رقابت پرداختند که در پایان ایران یک با نتیجه دو بر صفر بر حریف خود غلبه کرد و به فینال این دوره از رقابت ها صعود کرد.

در دیگر بازی های این مرحله تیم ایران سه متشکل از پورعسگری-آقاجانی با قضاوت اکبر مسیبی و شایان سلیمانی به مصاف تیم قزاقستان یک رفت که ساحلی بازان ایران با نتیجه دو بر یک بازی خود را واگذار کردند و راهی دیدار رده بندی شدند.

گفتنی است رقابت فینال این دوره از مسابقات بین ایران یک و قزاقستان و دیدار رده بندی بین تیم های ایران دو و ایران سه برگزار خواهد شد.

لازم بذکر است نیکولاس سوفیانس ناظر فدارسیون جهانی والیبال که در تور جهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی حضور داشت ، زیرساخت های مناسب، کیفیت بازیکنان و نحوه برگزاری بسیار خوب مسابقات را نقطه قوت این دوره از مسابقات دانست و گفت : فراهم بودن زیر ساخت های مناسب ورزشی ، اقامتی و تفریحی موجب شد تا ورزشکاران زیادی از کشورهای مختلف در این رقابت ها شرکت کنند و تیم های ایرانی نیز با درخشش خود شگفتی ساز شدند.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال با اشاره به سطح بالای این دوره از مسابقات بیان کرد: این دوره از مسابقات اولین تورنمنتی بین المللی والیبال است که در منطقه آزاد انزلی انجام شده و تیم های حاضر می توانند تجربه خوبی را کسب کنند.

نیکولاس سوفیانس زیرساخت ها و کیفیت زمین را یک نقطه قوت دانست و افزود : یکی از بهترین نقاط قوتی که در این رقابت ها مشاهده می شود مجموعه ورزش های ساحلی منطقه آزاد انزلی با استاندارهای دنیا است که بر کیفیت رقابت ها افزوده است.

گفتنی است پوشش رسانه ای و گزارش های تصویری از سوی رسانه ها و خبرگزاری ها ،پایگاه های خبری استانی و ملی ، پخش زنده رقابت ها در سایت فدراسیون جهانی، تهیه گزارش های ویژه تلویزیونی و پخش زنده رقابت ها از صدا و سیما در نیمه نهایی و فینال از دیگر بخش های مهم این رقابت ها است.

خبر ، خط قرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *