کد خبر: 3760
تاریخ انتشار: 6/آبان/1397 - ساعت : ۱۶:۴۷

خانواده های شهدا ارزش های ماندگار کشور هستند

خانواده های شهدا ارزش های ماندگار کشور هستند

عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است

به گزارش خط قرمز ، عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، به همراه نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین،در دیدار با خانواده شهیدان «نهی قناد» و «بیانی فر» امنیت کشور را مدیون شهدا و خانواده آنها دانست و عنوان کرد: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.

پاکاری، روحیه سرشار از ایمان و نور معنویت والدین شهدا در دوران دفاع مقدس و تاکنون را مثال زدنی و تحسین برانگیز دانست و گفت: والدین شهدا به ویژه مادران با تربیت چنین فرزندانی که عزت و اقتدار را برای انقلاب اسلامی به ارمغان آورند،جاویدانند.
این مقام مسئول، با تصریح بر اینکه والدین شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند، خاطرنشان کرد: خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند و ما باید پیرو خط این عزیزان باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، با بیان اینکه خانواده های شهدا ارزش های ماندگار کشور هستند که خدمت به آنها باعث مباهات است، اظهار کرد: ديدار با خانواده های معظم شهدا افتخاری بزرگ است که اين سعادت نصيب هر کسی نمی شود.
وی خانواده های شهدا را منشا اثر و خدمت برای جامعه دانست و تاکید کرد: مایه مباهات است که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت سرکشی، دیدار و رسیدگی به امور خانواده های شاهد و ایثارگر را با جدیت پیگیری می کند.خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *