کد خبر: 8260
تاریخ انتشار: 6/دی/1397 - ساعت : ۲۳:۴۴

حجت‌الاسلام تسخیری : چشم و گوش فتنه‌گران در برابر دیدن و شنیدن حق بسته است

حجت‌الاسلام تسخیری  : چشم و گوش فتنه‌گران در برابر دیدن و شنیدن حق بسته است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فتنه‌گران به خون شهدا خیانت کردند گفت: فتنه‌گران هزینه‌های زیادی را در عرصه‌های مختلف برای نظام اسلامی ایجاد کردند.

به گزارش خط قرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری امشب در یادواره شهدا در مسجد ثامن الائمه شهر رشت اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در مراسم شهدا دعوت شدگان از سوی شهدا و جزء مقربین به شهدا هستند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه خداوند انسان‌ها را برای رسیدن به مقام های والای روحانی خلق کرد عنوان داشت: خداوند انسان را خلق کرد تا از فرش به عرش برسد.

تسخیری با اعلام اینکه خداوند برای انسان‌ها راه‌های زیادی را ایجاد کرد تا زودتر به درجات والای انسانی برسند تصریح کرد: شهدا در زمان دفاع مقدس از جان خود گذشتند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه شهدا همیشه زنده هستند اظهار داشت: مرگ در فرهنگ انقلاب انتقال از دنیای مادی به دنیای معنوی است.

تسخیری با بیان اینکه مرگ در فرهنگ اسلامی به معنی پوچی نیست تصریح کرد:  تعداد زیادی از جن و انسان به دلیل نداشتن درک معنوی وارد جهنم می‌شوند.

مسول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه افرادی که درک و توانایی تشخیص خوبی ها را ندارند وارد جهنم می‌شوند بیان داشت: انسان‌های زیادی توانایی درک خوبی‌ها را ندارند.

وی با اعلام اینکه انسان‌هایی که در دنیا از رسیدن به مقام معنوی و عرفانی غفلت کنند از حیوان پست تر هستند عنوان کرد: انسان‌ها برای خوردن و خوابیدن خلق نشدند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه رمز ماندگاری انسان‌ها در شهادت است ابراز داشت: ماندگاری انسان‌ها در دل کندن از آرزوهای دنیوی است.

تسخیری با بیان اینکه شهیدان با شهادت در عرش پرواز می‌کنند گفت: شهدا پس از شهادت زنده می‌مانند و در نزد خداوند روزی دریافت می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه فرق زیادی بین مردن و شهادت وجود دارد عنوان داشت: شهید نام دیگر خداوند متعال است.

وی با اعلام اینکه شهدا ناظر اعمال انسان‌ها هستند و مقام والایی در نزد خداوند دارند، افزود: از تمام افراد به‌جز شهدا در شب نخست قبر، سوال و جواب می‌شود.

تسخیری با تاکید بر اینکه پیامبر و ائمه از خداوند متعال آرزوی شهادت داشتند اظهار داشت: شهدای دفاع مقدس در زیر بدترین شکنجه‌ها دست از آرمان‌هایشان برنداشتند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بعد از انقلاب تحریم‌های بر ضد ایران وضع شد تصریح کرد: تفکرات غربی باعث تسلیم شدن در برابر دشمنان می‌شود.

تسخیری با اشاره به اینکه در دفاع مقدس، شرق و غرب در برابر انقلاب اسلامی ایران جنگیدند بیان داشت: در کشور افراد دو تابعیتی می‌خواستند از کشور فرار کنند.

وی با اعلام اینکه دشمن با پروژه نفوذ قصد از بین بردن انقلاب اسلامی را داشت عنوان کرد: در فتنه 88 پول ایجاد آشوب از خارج مهیا می‌شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه فتنه‌گران در  آخرت نمی‌توانند پاسخگوی کارهایشان شوند ابراز داشت: چشم و گوش فتنه‌گران در برابر دیدن و شنیدن حق بسته است.

تسخیری با بیان اینکه فتنه‌گران به خون شهدا خیانت کردند خاطرنشان کرد: فتنه‌گران هزینه‌های زیادی را در عرصه‌های مختلف برای نظام اسلامی ایجاد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *