کد خبر: 6336
تاریخ انتشار: 12/آذر/1397 - ساعت : ۱۸:۳۲

حادثه درگیری فیزیکی در یک بیمارستان‌ خصوصی شهر رشت در حال بررسی است

حادثه درگیری فیزیکی در یک بیمارستان‌ خصوصی شهر رشت در حال بررسی است

طلعت کاویانی اظهار داشت:‌ با توجه به انتشار فیلمی مستند حاوی درگیری همراه بیمار با مامور نگهبانی یکی از بیمارستان‌های خصوصی رشت که در ساعات گذشته بازتاب وسیعی در شبکه‌های مجازی داشته کمیته کارشناسی و بررسی علت رخداد این حادثه تشکیل شد.

به گزارش خط قرمز ، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه در پی انتشار این فیلم بلافاصله دانشگاه با مدیران و مسئولان این بیمارستان تماس برقرار کرده است تصریح کرد:‌ در رایزنی‌های انجام شده مشخص شد که بیمارستان مربوطه بلافاصله نسبت به تشکیل کمیته تحقیق اقدام کرده است.

کاویانی از بررسی علل برخورد تند پرسنل حوزه نگهبانی بیمارستان و ارائه گزارش نهایی کمیته تحقیق به دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: با توجه به سیاست و راهبرد اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در صورت اثبات هرگونه قصور مراتب پیگیری و با خاطیان برخورد می‌شود.

وی حفظ حرمت مراجعان، بیماران و همراهان آنان را از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و گفت: ‌پایبندی به اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌آفرینی برای ذینفعان در سرلوحه فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار دارد و این مجموعه نیز برای تحقق این هدف والا از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نحوه وصول شکایت بیماران و یا خانواده‌های آنان از فعالیت مراکز درمانی استان را برشمرد و تصریح کرد:‌ شهروندان می‌توانند هرگونه انتقاد خود را از طریق سامانه 190 و یا از طریق مراجعه به حوزه نظارت معاونت درمان دانشگاه پیگیری کنند.

به گزارش تسنیم،‌ در ساعات گذشته فیلمی مستند از یکی از بیمارستان‌های خصوصی شهر رشت در فضای مجازی بین کاربران پخش شده است.

در این فیلم که حاوی تصاویر واتفاقی غیرمعمول است مامور نگهبانی بیمارستان مربوطه با یک خانم که ظاهراً همراه بیمار بوده برخورد فیزیکی خارج از شئونات اخلاقی و اسلامی انجام می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *