کد خبر: 32221
تاریخ انتشار: 21/اسفند/1398 - ساعت : ۱۱:۵۵

تولید روزانه ۶۰۰۰ ماسک در ۷ شعبه جمعیت هلال احمر استان گیلان

تولید روزانه ۶۰۰۰ ماسک در ۷ شعبه جمعیت هلال احمر استان گیلان

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از پایش تب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی به ۴۵۹۲۵ خودرو و ۱۳۸۴۴۵ نفر از سرنشینان خودرو طی ۱۲ روز گذشته در مبادی ورودی گیلان خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به هدف تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر با حضور در مبادی ورودی استان گیلان بیان کرد: همزمان با شیوع و گسترش ویروس کرونا در گیلان،تیم های جمعیت هلال احمر شهرستان های آستارا، رودسر و رودبار در مبادی ورودی شهرها با همراهی مراکز بهداشت و نیروی انتظامی در نقاط مذکور استقرار یافتند.

ولی پور با اشاره به ارائه خدمات تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان نسبت به خودروهایی که قصد ورود به گیلان را دارند، اظهار کرد: طرح پایش و تب سنجی، ارائه هشدارهای ایمنی و خطرهای ویروس کرونا به خودروهایی که قصد سفر به استان دارند، از جمله اقداماتی است که توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گیلان انجام می شود.

?پایش وتب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی به ۴۵۹۲۵ خودرو و ۱۳۸۴۴۵ نفر از سرنشینان خودرو طی ۱۲ روز گذشته در مبادی ورودی گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به تعداد خودروهایی که طی ۱۲ روز اخیر مورد پایش و تب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی توسط جمعیت هلال احمر قرار گرفته اند، اذعان داشت: طی ۱۲ روز گذشته ۴۵۹۲۵ خودرو و ۱۳۸۴۴۵ نفر از سرنشینان خودرو توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر مورد پایش، تب سنجی و هشدار قرار گرفتند.

?سم پاشی، گند زدایی و ضدعفونی بیش از ۱۰۰ روستا و اماکن پرخطر روستایی به همت جوانان و داوطلبان خانه های هلال روستایی جمعیت هلال احمر

مهدی ولی پور با اشاره به سم پاشی، گندزدایی و ضدعفونی سازی روستاها و اماکن پرخطر روستایی استان گیلان تصریح کرد: سم پاشی، گندزدایی، ضد عفونی کردن سوپر مارکت ها، مساجد، مدارس، خانه بهداشت، نانوایی ها به همت جوانان و داوطلبان خانه های هلال جمعیت هلال احمر جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ۶ شهرستان و ۱۰۰ روستای استان گیلان صورت گرفت.

?تولید روزانه حدود ۶۰۰۰ ماسک در شعب جمعیت هلال احمر استان گیلان توسط داوطلبان و جوانان این جمعیت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به ظرفیت جوانان و داوطلبان در تولید ماسک گفت: به همت داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر در ۷ شهرستان استان گیلان، حدود ۶۰۰۰ ماسک تولید و در مراکز درمانی و عموم مردم توزیع می شود.

مهدی ولی پور، گیلان را یکی از کانون های کرونا در کشور دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا در استان گیلان، هموطنان گرامی از سفر به استان گیلان خودداری نمایند.

دیدگاه کاربران
تهرانی گفت:

آیا ازطرف حلال احمر رشت برای جمع آوری کمکهای مردمی شماره حسابی اعلام شده ک نیاز ب کمکهای مردمی باشد ؟

admin گفت:

بله به لینک بروید و خبر را مطالعه فرمایید https://khateghermez24.ir/?p=32319

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *