کد خبر: 7238
تاریخ انتشار: 24/آذر/1397 - ساعت : ۱۳:۵۲

توزیع 1600 کلاه ایمنی رایگان پلیس راه گیلان

توزیع 1600 کلاه ایمنی رایگان پلیس راه گیلان

رئیس پلیس راه گیلان گفت: ۱۶۰۰ عدد کلاه ایمنی بصورت رایگان همراه با آموزش‌های لازم در نقاط مختلف استان بین موتورسواران توزیع شده است.

به گزارش  گزارش خط قرمز ، سرهنگ حسین محمدپور در مراسم توزیع کلاه رایگان ویژه موتورسواران قاسم‌آباد علیا در شهرستان رودسر، اظهار کرد: همزمان با اجرای این طرح بیش از ۱۲ هزار موتور سوار از آموزش‌های لارم بهره مند شده‌اند.

رئیس پلیس راه گیلان افزود: هشت هزار نفر بر اثر تصادفات در جاده‌های استان گیلان مصدوم شدند که عابران پیاده و موتور سکلیت سواران بیشترین نقش را داشته‌اند، در همین راستا ۱۶۰۰ عدد کلاه ایمنی بصورت رایگان همراه با آموزش‌های لازم در نقاط مختلف استان بین موتورسواران توزیع شده است.

سرهنگ محمدپور با اشاره به اینکه هزمان با آغاز طرح زمستانه پلیس راه از روز گذشته، بیش از ۴۵۰ نیروی پلیس راه در طرح زمستانه انجام وطیفه می‌کنند، گفت: روزانه ۹۵ تیم در سطح استان گیلان در محورهای زمستانی وجلگه‌ای جاده‌های استان را رصد می‌کنند این در حالی است که 6 تیم بصورت شبانه روزی، ۱۰ پاسگاه و ۱۰ کانکس سیار، 6پاسگاه بصور مستقیم درگیر گردنه‌های استان و مابقی در جلگه فعالیت می‌کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان یادآور شد: متاسفانه در سال گذشته ۱۹۸ موتورسکلیت سوار در سطح جاده‌های استان، جان خودرا از دست دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *