کد خبر: 7472
تاریخ انتشار: 26/آذر/1397 - ساعت : ۱۹:۰۸

تاکید نماینده ولی فقیه در استان گیلان بر ‌کاهش مشکلات ترافیکی

تاکید نماینده ولی فقیه در استان گیلان بر ‌کاهش مشکلات ترافیکی

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه همکاری پلیس‌راه و هلال احمر و راهداری در مواقع اضطراری جهت گره‌گشایی مشکلات مردم ضرورت دارد، گفت: برای کاهش مشکلات ترافیکی باید بیشتر تلاش شود.

به گزارش خط قرمز ، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در جلسه دست‌اندرکاران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان در رشت اظهار داشت: مجموع تلاش‌‌ها و زحمات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ایام سخت زمستان بسیار اهمیت دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان تصریح کرد: پلیس‌راه و هلال احمر و راهداری نقش کلیدی و مهمی در جاده‌های سطح استان گیلان دارند و تأثیرات حضور آنان بسیار زیاد است.

وی با بیان اینکه همکاری پلیس‌راه و هلال احمر و راهداری در مواقع اضطراری جهت گره‌گشایی مشکلات مردم ضرورت دارد افزود: برای کاهش مشکلات ترافیکی باید بیشتر تلاش شود.

امام جمعه رشت با اشاره به راه‌آهن رشت–قزوین و راه‌اندازی آن خاطرنشان کرد: راه‌آهن رشت–قزوین از شرایط ویژه‌ای برخوردار است و بیشتر برای حمل کالا استفاده می‌شود.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه تلفات انسانی موتورسواران بسیار زیاد است گفت: با وجود اینکه در شهر قم تعداد زیادتری موتورسوار فعال هستند ولی تلفات انسانی موتورسواران در شهر رشت بیشتر است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه باید در جاده‌های پرپیچ و خم روستاها و شهرها، چراغ چشمک‌زن و تابلوهای علامت ایمنی بیشتر شود افزود: برای افزایش و رعایت فرهنگ‌ رانندگی باید بیشتر همت کرد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه باید تنها در شرایط بحرانی به رانندگان جاده‌ای تجهیزات داد گفت: رانندگان باید به مساله‌ رعایت نکات ایمنی بیشتر توجه کنند و در این راستا باید فرهنگ‌سازی بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به ورودی‌های شهرهای گیلان افزود: میزان قابل توجهی از تصادفات در ورودی‌های شهر رشت و شهرستان‌ها صورت می‌گیرد و دستگاه‌های اجرایی و راهداران برای کاهش میزان تصادفات در تلاش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *