کد خبر: 10113
تاریخ انتشار: 1/بهمن/1397 - ساعت : ۱۸:۳۰

برگزاری نخستین جلسه محاکمه تخلفات مدیران کل سابق و 21 نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی گیلان

برگزاری نخستین جلسه محاکمه تخلفات مدیران کل سابق و 21 نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی گیلان

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به برگزاری نخستین جلسه محاکمه مدیران کل سابق این استان گفت: جلسات بعدی رسیدگی به اتهامات این متهمان در روزهای آینده برگزار می‌شود.

احمد سیاوش‌پور اظهار داشت: نخستین جلسه محاکمه جهت رسیدگی به اتهامات و تخلفات مدیران کل سابق و 21 نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان گیلان برگزار شد و جلسات بعدی نیز طبق برنامه در روزهای آینده برگزار می‌شود.

به گزارش خط قرمز ، رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه متهمان یاد شده فعلاً با قرار وثیقه آزاد هستند عنوان کرد: دریافت مقادیری رشوه ‌به‌صورت وجه نقد، چک و خودرو در کنار مباشرت و مشارکت در تضییع حقوق دولتی از طریق امهال و سهل‌انگاری از جمله اتهامات این افراد به شمار می‌آید.

سیاوش‌پور از حضور متهمان این پرونده به همراه وکلایشان در دادگاه رسیدگی به تخلفات و جرایم‌شان سخن گفت و بیان داشت:‌ با توجه به اینکه پرونده مذکور دارای تعداد زیادی متهم با عناوین اتهامی متعدد و گسترده در حوزه‌های مختلف است بنابراین جلسه رسیدگی در چندین نوبت برگزار می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان ضمن اشاره به اینکه آراء صادره این دادگاه در محاکم تجدیدنظر قابلیت تجدیدنظر دارد ابراز داشت: دستگاه قضایی در راستای عمل به وظایف خطیر خود و در راستای دفاع از حقوق مردم و بیت‌المال با تضییع کنندگان آن به صورت قانونی برخورد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *