کد خبر: 10078
تاریخ انتشار: 1/بهمن/1397 - ساعت : ۰۰:۳۲

اولین همایش استانی فرهیختگان فرهنگی نیروهای مسلح استان گیلان برگزار خواهد شد

اولین همایش استانی فرهیختگان فرهنگی نیروهای مسلح استان گیلان برگزار خواهد شد

به گزارش خط قرمز ، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان گیلان از برگزاری اولین همایش استانی فرهیختگان فرهنگی در روز چهارشنبه ۳ بهمن ماه سال جاری در سالن شهدای ناجای رشت خبر داد.

حجت الاسلام حسین شمشاد با اعلام این خبر گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اولین همایش استانی فرهیختگان فرهنگی با هدف معرفی فرهیختگان فرهنگی نیروهای مسلح استان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این همایش در سه بخش افتتاحیه، کارگاه‌های آموزشی و اختتامیه برگزار خواهد شد افزود: از اهداف اصلی همایش فرهیختگان، نهادینه سازی و آموزش نیروی انسانی در ۱۵ طیف کلی و هشت طیف کارگاهی است.
حجت الاسلام شمشاد ادامه داد: در این همایش، افراد طیف‌های مختلف از جمله مبلغان، قاریان، حافظان، مداحان، اهل قلم، مؤذنان، مکبران، عکاسان و گروه‌های هنری با شرکت در کارگاه‌های آموزشی بر رشد و تعالی علمی و عملی خود می‌افزایند و به عنوان ذخایر فرهنگی درون سازمانی از وجود آنها در برنامه‌های مختلف فرهنگی، علمی و مذهبی استفاده خواهد شد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: محوریت همایش فرهیختگان فرهنگی با نیروی انتظامی است و در آن از ظرفیت‌های فرهنگی سایر سازمان‌ها همچون سپاه قدس گیلان، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه نیز استفاده می‌شود.
حجت الاسلام حسین شمشاد در پایان با اشاره به اینکه در این همایش یک روزه بیش از هشتاد نفر از فرهیختگان در حوزه‌های مختلف حضور خواهند داشت گفت: افراد شرکت کننده از کارکنان، بازنشستگان و خانواده کارکنان استان انتخاب و دعوت شده‌اند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *