کد خبر: 12216
تاریخ انتشار: 30/بهمن/1397 - ساعت : ۱۵:۵۸
گروه : اقتصادی

اموال و تجهیزات یک موسسه پزشکی غیر مجاز در رشت به نفع دولت ضبط شد

اموال و تجهیزات یک موسسه پزشکی غیر مجاز در رشت به نفع دولت ضبط شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ضبط اموال و تجهیزات یک موسسه غیر مجاز پزشکی به نفع دولت در رشت داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از رشت – دکتر اسماعیل نور صالحی – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ضبط اموال و تجهیزات یک موسسه غیر مجاز پزشکی در رشت خبر داد و گفت: در راستای حفظ و تامین سلامت جامعه و جلوگیری از تعرض و ورود افراد فاقد صلاحیت در کارهای تخصصی درمانی و پزشکی، پرونده تخلفات این مرکز غیر مجاز پزشکی که بدون داشتن مجوزهای قانونی لازم در حیطه پوست و زیبایی فعالیت می کرد به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

وی ادامه داد: سازمان تعزیرات حکومتی استان حکم تعطیلی و ضبط تمامی اموال و ملزومات درمانی این موسسه غیر مجاز را به نفع دولت صادر کرد که این رای در شعبه تجدید نظر تعزیرات حکومتی نیز تایید شد . در این راستا با حضور رییس شعبه اجرای احکام تعزیرات حکومتی استان، نمایندگان اداره اماکن، نیروی انتظامی و کارشناسان نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تمامی اموال این مرکز متخلف به نفع دولت ضبط و به انبار اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گیلان منتقل شد.

بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان تجهیزات پزشکی به نفع دولت توقیف شد
دکتر نور صالحی اظهار داشت: برآوردهای اولیه کارشناسان تجهیزات پزشکی نشان می دهد ارزش ریالی اموال بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان باشد و اولین بار است که این حجم تجهیزات درمانی در استان به نفع دولت ضبط و توقیف شده است. وی ضمن قدردانی از تمامی پزشکان و مراکزی که در چارچوب قانون و مقررات در حال ارایه خدمات درمانی به شهروندان گیلانی هستند، تاکید کرد: تامین، حفظ و ارتقای سلامت مردم ماموریت اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است و در این خصوص دانشگاه هیچ مماشاتی با متخلفین نخواهد داشت و در صورت محرض شدن تخلف برابر قانون با متخلفان حوزه سلامت برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *