کد خبر: 8527
تاریخ انتشار: 10/دی/1397 - ساعت : ۱۷:۱۵

اطلاعیه توزیع 7 تن گوشت گرم در گیلان از فردا

اطلاعیه توزیع 7 تن گوشت گرم در گیلان از فردا

به گزارش خط قرمز ، محمد بداشتی مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی در اطلاعیه ازتوزیع 7 تن گوشت گرم در گیلان خبرداد .
وی اعلام کرد : در راستای سیاستهای تنظیم بازار استان گیلان 7 تن گوشت گرم از فردا 10 صبح روز سه شنبه مورخ 11/10/97 در برخی از فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ استان با آدرس مشخص با قیمت مصوب هرکیلو ران 37500 تومان و هرکیلو سر و دست و گردن 36500 تومان
که در شهرستان رشت: توسط فروشگاه های هفت واقع در جاده لاکان ، شهید بهشتی( سه راه قاسمیه ) ، امین الضرب و فروشگاه های جانبو واقع در در خیابان انصاری ، معلم ، پاستوریزه و حمیدیان توزیع میگردد.
وهمچنین گوشت گرم در این مرحله در سایر شهرستانهای گیلان نظیر؛ املش، سیاهکل، ماسال ،شفت، آستارا،آستانه اشرفیه ، سنگر، تالش، صومعه سرا ، رودسر، رودبار و رضوانشهر نیز از طریق فروشگاه های هفت و جانبو توزیع خواهد شد.
البته در این مرحله بعلت تعدد شعبات این فروشگاه ها در شهرستانهای لنگرود (فقط درفروشگاه هفت :خ امام و بسیج فروشگاه جانبو :خ حافظ و نورانی) ، انزلی(فقط در فروشگاه هفت :خ نواب وغازیان فروشگاه جانبو:خ معلم و مطهری ) و لاهیجان (فقط در فروشگاه هفت :خ شهدا و نیما**فروشگاه جانبو : خ آزادگان و کاشف شرقی) توزیع می گردد.
لذا ضمن حضور بازرسین این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه 124 گزارش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *