کد خبر: 65341
تاریخ انتشار: 31/فروردین/1403 - ساعت : ۲۲:۰۶

خلبان ولی رحمانی : ارتش برای ایجاد امنیت پایدار از هیچ تلاشی فروگذار نیست

خلبان ولی رحمانی : ارتش برای ایجاد امنیت پایدار از هیچ تلاشی فروگذار نیست

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی ارتش، قدرت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه بزرگ سیاسی برای سیاستمداران ما در کل جهان دانست و گفت: با بیان اینکه نیروهای مسلح برای ایجاد امنیت پایدار از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

سرهنگ خلبان دکتر ولی رحمانی امروز، ۳۱ فروردین ماه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، با اشاره به رویدادهای اخیر در سطح کشور و منطقه، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی با همکاری و پشتیبانی سایر نیروهای مسلح از جمله سپاه و فراجا در راستای ایجاد امنیت پایدار در سراسر میهن اسلامی در آماده باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح برای ایجاد امنیت پایدار از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد، گفت: نیروهای مسلح در راستای فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا سربازانی همیشه آماده هستند و مانند رژهای مستحکم از حدود و ثغور ایران سرافراز و نظام اسلامی دفاع می‌کنند.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به هم پوشانی و همبستگی و هم افزایی نیروهای مسلح، ادامه داد: اگر چه نیروهای مسلح با هدایت فرماندهی معظم کل قوا با اقتدار در صحنه کارزار نظامی ظاهر می‌شوند، اما در دیگر عرصه‌های کشور نیز در کنار دولتمردان مثمرثمر خواهند بود.

دکتر رحمانی قدرت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه بزرگ سیاسی برای سیاستمداران ما در کل جهان دانست و بیان کرد: نیروهای مسلح همواره آماده دفاع از مرزهای کشور و نظام هستند.

به گزارش ایسنا، از جمله اقدامات قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی نیروی زمینی محوری ارتش در استان گیلان شامل نوسازی و تجهیز دبستان و دبیرستان روستای کمادول، بازسازی و تامین تجهیز بخش ای.سی.یوی بیمارستان رسول اکرم(ص)، آسفالت راه روستایی بخش سرادر جنگل، ساخت ۵۰ واحد مسکن مددجویان، ساخت مرکز بهداشت و درمان بخش سردار جنگل، کمک به ساخت مصلی و چند مسجد و تجهیز درمانگاه تخصصی ولیعصر(عج) در شهرستان فومن است.

توزیع اقلام بهداشتی و درمانی در زمان شیوع کرونا، احداث مرکز دیالیز و شیمی درمانی ۲۸ تختخوابه شرق گیلان در لاهیجان، بهسازی و تعریض ۲۱ کیلومتر از راه صعب العبور روستایی در شهرستان شفت، ساخت بیمارستان مجهز و پیشرفته تنفسی در محوطه بیمارستان پورسینای رشت، لایروبی ۹ آب بندان به مساحت ۱۲ هکتار و تحت پوشش قرار دادن ۴۰ هکتار از اراضی شهرستان شفت، آبرسانی به روستای آبرود و کنده سر شهرستان فومن با اعتبار چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، تجهیز و بازسازی آستان امامزاده سید ابراهیم(ع)، تعریض و بازگشایی جاده صعب العبور در روستای آبرود به لات در شهرستان فومن و… از دیگر اقدامات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *