کد خبر: 5008
تاریخ انتشار: 24/آبان/1397 - ساعت : ۱۳:۰۵

اجرای رفیوژ میانی و بهسازی کفپوش پیاده روی خیابان بیستون

اجرای رفیوژ میانی و بهسازی کفپوش پیاده روی خیابان بیستون

شهردار منطقه دو رشت از اجرای رفیوژ میانی و بهسازی کفپوش پیاده روی خیابان بیستون خبر داد .

به گزارش خط قرمز ، مهندس کامران راد با اشاره به اینکه خیابان بیستون یکی از خیابان های اصلی و پرتردد منطقه می باشد افزود : با توجه به اینکه در گذشته رفیوژ میانی این خیابان از گلدان های بتنی استفاده شده بود که از نظر زیبایی بصری و ایمنی مطابق با اصول حمل و نقل و ترافیک شهری نبوده، طبق بررسی های صورت گرفته عملیات احداث رفیوژ میانی این خیابان به طول ۱۲۰۰ متر در حال انجام می باشد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : جهت جلوگیری از ایجاد اختلال در ترافیک خودروها و عابرین این عملیات به صورت شبانه و مستمر و با نظارت معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی منطقه در حال انجام می باشد.

به گزارش خط قرمز ، کامران راد افزود : کلیه تمهیدات جهت رعایت اصول و ایمنی در نظر گرفته شده و در طول مسیر این رفیوژ مقابل مراکز درمانی و پرتردد، ورودی جهت عبور عابرین پیاده در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری رشت در ادامه از انجام عملیات نوسازی و بهسازی پیاده روی این خیابان خبر داد و گفت : با توجه به مستعمل شدن کفپوش پیاده روی این خیابان و ایجاد اختلال در عبور و مرور شهروندان هنگام بارندگی عملیات مناسب سازی مسیر پیاده رو با در نظر گرفتن نکات فنی از قبیل ایجاد مسیر مخصوص نابینایان و فضای سبز در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *