کد خبر: 7782
تاریخ انتشار: 1/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۱۱

بهارمست اعلام کرد : آمادگی لازم شهرداری رشت برای مقابله با مشکلات ناشی از بارش برف

بهارمست اعلام کرد : آمادگی لازم شهرداری رشت برای مقابله با مشکلات ناشی از بارش برف

رژه ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت با حضور علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی رشت و مدیران شهرداری رشت در شهرک مسکن مهر رشت برگزار شد.

رژه ۵۳ ناوگان خودرویی شهرداری رشت با هدف اعلام آمادگی کامل برای مقابله بحران

 

به گزارش خط قرمز ، رژه ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت صبح پنجشنبه ۲۹ آذر با حضور علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی رشت و مدیران شهرداری رشت در شهرک مسکن مهر رشت برگزار شد.

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در مراسم رژه ماشین آلات ستاد بحران شهرداری رشت اظهار داشت: جلسات ستاد بحران شهرداری رشت در خصوص ایجاد آمادگی لازم برای عملیات زمستانی به صورت منظم در شهرداری برگزار شده و ضمن تدوین دستورالعمل عملیات زمستانی شرح وظایف کلیه واحدها و معاونتها و مناطق تعیین و ابلاغ شده است.

بهارمست افزود: بر اساس دستورالعمل عملیات زمستانی شهرداری رشت در زمان وقوع بارش برف، عملیات برفروبی با اولویت بندی مسیرها و اماکن خدماتی و بیمارستانها، مراکز درمانی، نانوایی ها، پمپ بنزین ها، مراکز تامین ارزاق عمومی و… بامشخص شدن مسئولین و ماشین آلات مربوطه انجام می شود.

سرپرست شهرداری رشت خاطرنشان کرد: در این راستا امروز با برگزاری مانور تجهیزات و ماشین آلات خدمات رسان شهرداری ضمن اعلام آمادگی لازم مجموعه شهرداری تلاش کنیم تا مشکلات شهروندان ناشی از بارش برف به حداقل رسیده و بارش برف به خاطره ای شیرین برای شهروندان تبدیل شده تا از زیبایی های این نعمت الهی بهره مند شوند.

 به گزارش خط قرمز ،علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت در گفت و گو با واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت اظهار داشت: رژه ۵۳ ناوگان خودرویی شهرداری رشت با هدف اعلام آمادگی کامل برای مقابله بحران احتمالی برگزار شد.

وی افزود: ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین مناطق پنچ گانه شهرداری، سازمان مدیریت پسماند، سازمان عمران و باز آفرینی شهری، سازمان آرامستان و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رژه رفتند.

معاون خدمات شهری شهرداری با اشاره به تدوین دستورالعمل عملیات زمستانی شهرداری رشت اظهار کرد: وظایف کلیه واحدها و بخش های مرتبط با خدمات شهری و بحران در این دستورالعمل مشخص شده و همگی به وظایف خود آشنا و آگاه هستند.

محمد باقر بشر دانش مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت در حاشیه رژه ماشین آلات ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت اظهار داشت: کلیه مسیرهای اصلی و فرعی رشت شناسایی شده و در صورت بحران احتمالی برف با نقشه از پیش تعیین شده مسیرها نسبت به پاک سازی مسیرها اقدام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *