کد خبر: 12431
تاریخ انتشار: 4/اسفند/1397 - ساعت : ۱۴:۴۷

آغاز پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از 12 اسفند ماه در گیلان

آغاز پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از 12 اسفند ماه در گیلان

همزمان با سراسر کشور ؛ پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از 12 اسفند ماه در استان گیلان آغاز می شود

به گزارش خط قرمز ، مهندس نازک کار، مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان با بيان اين خبر گفت : پيش فروش بليط نوروزي اتوبوس از 12 اسفند ماه در استان گیلان همزمان با سراسر كشور در استان گیلان آغاز می گردد.
وی افزود : پيش فروش بليطهاي مسافري از 12 اسفند ماه بصورت توامان، حضوری و غیر حضوری صورت مي گيرد و هم استانيهاي عزيز مي توانند از طريق مراجعه به درگاههاي فروش بليط اينترنتي استانwww.gilanmosafer.ir و كشوري www.payaneh.ir و نیز از طریق سایتهای اختصاصی شرکتهای حمل و نقل مسافر نسبت به تهيه بليط به مقاصد مورد نظر اقدام نمايند. ضمناً مي توانند بليطهاي نوروزي خود را بصورت حضوری و از طريق پايانه هاي عمومي ، دفاتر فروش بليط در سطح شهر نیز تهيه نمايند.
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان سپس با اشاره به تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی ،خاطر نشان نمود: 140شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از 3هزار دستگاه وسیله ی نقلیه شامل 181دستگاه اتوبوس،778دستگاه مینی بوس و 1624دستگاه سواری آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی می باشند.
مهندس نازک کار در ادامه ضمن اشاره به آمار جابجایی مسافر در نوروز سال گذشته گفت: در نوروز سال گذشته بیش از 265هزار نفر مسافر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمودند.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در طرح جابجايی مسافرين نوروزی در سال 97 بالغ بر37هزار مسافر بلیطهای خود را از طریق پیش فروش (حضوری و اینترنتی) تهیه نمودند. (که از این آمار 4 هزار مسافر در سال گذشته بلیط خود را بصورت اینترنتی تهیه نمودند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *