کد خبر: 8477
تاریخ انتشار: 9/دی/1397 - ساعت : ۱۶:۴۲

یادواره های شهدا در چند شهرستان گیلان برپا شد

یادواره های شهدا در چند شهرستان گیلان برپا شد

به گزارش خط قرمز – نماینده ولی فقیه در گیلان در یادواره نخستین معلم شهید گیلان در روستای بوئین فومن گفت:معلمان شهید ما دلسوخته ارزش های اسلامی بودند که در کلاسهای درسشان به جوانان درس ایثار و وفاداری یاد دادند.
آیت الله فلاحتی افزود: به اعتراف دشمنان انقلاب اسلامی،چهل سال ایستادگی مردم ایران مقابل استکبار جهانی به الگویی برای تمام آزادیخواهان جهان تبدیل شده و قدرت استکبار رو به افول است.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان هم در این مراسم گفت:معلمان در تمامی عرصه پیشرو هستند و شاهد این مدعی تقدیم شهدای زیاد برای تثبیت انقلاب اسلامی است.
یادواره 650 شهید لاهیجان و گرامیداشت 6 شهید گمنام هم در ورزشگاه 4 هزار نفری این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین موسویان استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم حضور پرشور اقشار مختلف بوِیژه جوانان در این آیین ها نشانه بالندگی و گسترش روحیه ایثار و شهادت در کشور دانست و گفت : امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا برنده میدان های جنگ نرم و سخت است و ما وظیفه داریم این فرهنگ ناب را به نسل بعدی منتقل کنیم.
سردار حق بین فرمانده لشکرعملیاتی سپاه قدس گیلان در یادواره 100 شهید بخش رانکوه گفت : امروز بسیاری از ملت های دنیا با الگوبرداری از مقاومت ملت ایران در مقابل استکبار جلوی زورگویی سران استکبار ایستاده اند و این از برکت خون شهداست.
حجت الاسلام و المسلمین جوشقانیان عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا در یادواره ۱۰۰ شهید شهرک شهید انصاری رودسر مهمترین وصیت شهدا را کوتاه نیامدن دربرابر زورگویی های استکبار دانست و گفت: شهدا در مقابل دشمنان ایستادگی و مقاومت کردند و اجازه ندادند وجبی از خاک کشورمان به دست دشمنان بیفتد.
حجت الاسلام تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در یادواره 72 شهید بخش سردار جنگل فومن گفت : دشمنان ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون با انواع توطئه ها همچون فتنه 88 قصد ضربه زدن به نظام را داشتند که با بصیرت ملت ایران این توطئه ها خنثی شد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *