کد خبر: 4961
تاریخ انتشار: 23/آبان/1397 - ساعت : ۱۶:۲۸

یادواره شهید میرزا کوچک جنگلی و ۱۵۲ شهید روحانی گیلان برگزار می شود

یادواره شهید میرزا کوچک جنگلی و ۱۵۲ شهید روحانی گیلان برگزار می شود

نماینده ولی‌فقیه در گیلان یکی از وظایف مسئولان را بازخوانی و تبیین زندگینامه شهدا برای جامعه به‌ویژه نسل جوان دانست و گفت: سبک زندگی اسلامی را با زندگینامه شهدا در جامعه ترویج دهیم.
به گزارش خط قرمز ، آیت‌الله رسول فلاحتی دوشنبه 21 آبان در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید میرزا کوچک جنگلی و ۱۵۲ شهید روحانی و طلبه گیلان با اشاره به اینکه تعداد شهدای روحانی در جنگ تحمیلی در مقایسه با جمعیت نسبت به سایر اقشار بیشتر است، اظهار کرد: ۹۸ درصد از شهدای روحانی جوانان بودند.
وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ دینی در سطح جامعه است، افزود: گام برداشتن در مسیر شهدا و حفظ آرمان‌های آن‌ها جامعه را در مسیر درست حرکت می‌دهد.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهدا یکی از مفاخر جامعه اسلامی ایران هستند، ادامه داد: یکی از وظایف مسئولان بازخوانی و تبیین زندگینامه شهدا برای جامعه به‌ویژه نسل جوان است.
بهگزارش خط قرمز آیت‌الله فلاحتی با تأکید بر لزوم برگزاری برنامه‌های با محتوا درزمینهٔ شهدا، بیان کرد: مسئولان باید در برگزاری یادواره شهدای روحانی استان گیلان به محتوا توجه بیشتری کرده و از اجرای برنامه‌های مصنوعی جلوگیری کنند.
وی با اشاره به اینکه مجموعه نکوداشت یادواره شهدای روحانی مناطق شرق، غرب و مرکزی گیلان برای آگاهی جامعه برگزار شود، تصریح کرد: یکی از برنامه‌هایی که در برگزاری این یادواره‌ها باید مدنظر مسئولان قرار گیرد تجلیل از روحانیون رزمنده و مبارز است.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه زندگی شهدا برای آحاد جامعه الگو و درس است، گفت: سبک زندگی اسلامی را می‌توانیم با استفاده از زندگی شهدا در جامعه ترویج کنیم. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *