کد خبر: 6071
تاریخ انتشار: 9/آذر/1397 - ساعت : ۱۸:۰۲

گیلان جزء معدود استانهای راه اندازی شده نسل 4/5 همراه اول

گیلان جزء معدود استانهای راه اندازی شده نسل 4/5 همراه اول

مدیر مخابرات منطقه گیلان گفت :در سال 96 تمام سیستمهای موبایل استان را با ورژن جدید ،نوسازی و جایگزین کردیم در سال 96 تمام سیستمهای موبایل استان را با ورژن جدید ،نوسازی و جایگزین کردیم و جزء معدود استان هایی که نسل 4/5 همراه اول را در گیلان راه اندازی کردیم.

به گزارش خط قرمز ، آئین اهدای جوایز 100 میلیون ریالی برندگان طرح یک تیم و هزار همراه استان گیلان ، با حضور مدیر مخابرات منطقه گیلان ، معاونت تجاری و امور مشتریان ، رئیس اداره امور مشتریان ارتباطات سیار و 34 نفر از برندگان وفادار همراه اول ، در سالن اجتماعات مخابرات منطقه گیلان برگزار گردید.
مهندس آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان با ابراز خرسندی از برگزاری مراسم تجلیل از مشتریان وفادار ، با بیان اینکه در مفهوم کلمه مشتری و مشترک تفاوت هایی حاکم است، افزود:مشترک یعنی کسی که کالایی را انتخاب میکند و اشتراک هفتگی یا ماهیانه آن را پرداخت می نماید ،ولی مشتری یعنی کسی که ما نیاز داریم بیاید و عضو شود و بر همین اساس ما سعی داریم بنا بر نیازهای مشتری حرکت کنیم و در روند ذهن مشتری نقش آفرینی کنیم ، سعی می کنیم خدمات موردپسند و مناسب با خواسته های مشتری را ارائه کنیم .
همراه اول بسیار خوشحال است که شاید به اندازه کل جمعیت کشور پهناور ایران ،سیم کارت به مشتریانش تحویل داده است. یعنی بیش از 80 میلیون و نزدیک به 90 میلیون سیم کارت توزیع نموده است و از این جمعیت حدود دو سوم آن مشتریان فعال همراه اول هستند و این جای بسی خوشحالیست و خوشنودیم که شما به ما اعتماد نمودید و سیم کارت همراه اول را انتخاب کردید.
مدیر مخابرات منطقه گیلان با اشاره به روند ارتقاء تکنولوژی موبایل اظهار داشت: قبلا ارتباط ما فقط از طریق رادیو بوده و تمامی ارتباط ها در حد صوت و پیامک بود و کیفیت مطلوبی هم نداشت ، ولی امروز وارد تکنولوژی جدید شدیم و به بستر فیبر نوری ، خدمات با سرعت بالا و با کیفیت مناسب به مشتریان عرضه می کنیم .
وی افزود: ما در سال 96 تمام سیستمهای موبایل استان را با ورژن جدید ،نوسازی و جایگزین کردیم و جزء معدود استان هایی که نسل 4/5 همراه اول را در گیلان راه اندازی کردیم و الان بیش از 170 سایت ما با تکنولوژی پیشرفته 4/5 در استان داریم و تفاوت مابین 4/5 و 4 و 3 در پهنای باند آن است و در سرعت دانلود فیلم و عکس ها است.
مهندس آموئی با ابراز تشکر از مدعوین و مشتریان وفادار گفت: شرکت ارتباطات سیار برای قدردانی از مشتریان وفادار خوش حساب ، یک سری امتیازات قرار داده است ،کمپین ها و بسته هایی را تعریف کرده است که الحمدا… کمپین یک تیم و هزار همراه ،34 نفر برنده در استان گیلان داشته است و جوایز هر کدام مبلغ صد میلیون ریال هدیه نقدی است که امروز تقدیم شده است .
شایان ذکر است، طرح یک تیم و هزار همراه ، از ابتدای دی ماه96 لغایت خرداد 97 برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول اجراشد.شرکت در قرعه کشی نیاز به ثبت نام و فعالسازی نداشت و واجدین شرایط همگی در قرعه کشی شرکت داده شدند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *