کد خبر: 62814
تاریخ انتشار: 6/آبان/1402 - ساعت : 22:57

گزارش تصویری مراسم سومین روز درگذشت مادرخلبان دکتر ولی رحمانی

گزارش تصویری مراسم سومین روز درگذشت مادرخلبان دکتر ولی رحمانی

  اختصاصی خط قرمز ،  مراسم سومین روز درگذشت خانم فاطمه سلمان زاده مادر سرهنگ خلبان دکتر ولی رحمانی سر استاد خلبان جنگنده کبرا ، فرمانده قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی ارتش و معاونت تحقیقات جهاد خودکفایی با حضور جمع کثیری از مردم ، فرماندار، بخشدار بخش سردار جنگل فومن، مسئولان استانی و شهرستانی ، جمعی از فرماندهان و خلبانان هوانیروز ارتش در مسجد امام حسین (ع) روستای آبرود در شهرستان فومن برگزار شد .

ایران اسلامی سرزمین زنان و مادرانی است که با تلاش ، ایثار و پاکدامنی مردان بزرگی را پرورش و به جامعه تحویل داده اند .

مادرانی که از خودگذشتگی آنها در هشت سال دفاع مقدس برای تاریخ جاودان است . پسران و مردانی که برای دفاع از وطن و خاک خود از جان خود گذشتند و به شهادت رسیدند .

استان گیلان سرزمین مادرانی است که با پاکدامنی و تذهیب فرزندان بزرگی را به ایران اسلامی تقدیم کرده اند .

مادرانی که با تلاش خود در شالیزارها و مزارع مسیر رشد و تعالی فرزندان این سرزمین را هموار ساختند .

در استان گیلان زنان دوشادوش مردان در شالیزارها و مزارع به کشت و رزق و روزی حلال می پردازند و با دستان پینه بسته عشق و محبت را به فرزندان خود هدیه می دهند .

سرهنگ خلبان دکتر ولی رحمانی سر استاد خلبان جنگنده کبرا ، فرمانده قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی ارتش و معاونت تحقیقات جهاد خودکفایی از فرزندان استان گیلان است که در روستای آبرود بخش سردار جنگل شهرستان فومن متولد شد .

خلبان دکتر ولی رحمانی که مدال فداکاری را از سوی فرمانده کل قوا بر سینه دارد در غم از دست دادن مادر خود به سوگ نشسته است.

خانم فاطمه (نازی ) سلمان زاده مادری بود که در روستای آبرود چنین فرزند برومند و وطن دوستی را به ایران تقدیم کرد . مادری که برای استان گیلان فرزندی را پرورش داد که امروز خلبان زبده جنگنده کبرا است و آسمان امن ایران اسلامی مدیون رشادت های این مرد ارتش و شاگردانش است .

ساخت و تجهیز مسجد ، تجهیز و بازسازی مراکز بهداشت روستایی ، احداث بیمارستان مجهز و پیشرفته تنفسی شهید نامجو در محوطه بیمارستان پورسینای رشت ،تجهیز و بازسازی بخش ای سی یو بیمارستان امام حسن مجتبی فومن ،افتتاح و بهره برداری پروژه آبرسانی به روستاهای آبرود و کنده سر شهرستان فومن ، بهسازی و تعریض 21 کیلومتر از راه روستایی در شهرستان شفت ، ساخت و تجهیز  درمانگاه شهدای ارتش در شهر ماکلوان ، اهداء بسته های بهداشتی در بحران شیوع کرونا به مراکز درمانی و مردم ، سم پاشی شهر و روستاهای فومن در دوران شیوع کرونا و آغاز ساخت ساختمان مراکز دیالیز و شیمی درمانی ۲۸ تختخواب شرق گیلان بخشی از اقدامات و خدمت بی منت فرمانده خلبان ولی رحمانی در استان گیلان است .

ضمن عرض تسلیت به دکتر خلبان ولی رحمانی برای این مادر سفر کرده شادی روح و علو درجات را از خداوند منان خواستاریم.

عکاس: عباس عاشوری

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *