کد خبر: 2495
تاریخ انتشار: 22/مهر/1397 - ساعت : ۲۲:۰۴

کسب هشت مدال در مسابقات قهرمانی کشور توسط بانوان دونده

کسب هشت مدال در مسابقات قهرمانی کشور توسط بانوان دونده

بانوان دونده گیلانی در دومین دوره مسابقات پیشکسوتان قهرمانی کشور در مجموعه ورزشی انقلاب تهران موفق به کسب هشت مدال شدند


به گزارش خط قرمز  مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: در این دوره از مسابقات ، دوندگان گیلانی در رشته ها و رده های سنی مختلف موفق به کسب سه مدال طلا ، سه مدال نقره و 2 مدال برنز شدند.
سعید علیپور اظهار داشت: در این رقابت ها و در رشته 100 متر رده سنی 45 الی 49 سال ، خدیجه سفالی و در رده سنی 50 الی 54 سال بیتا غفاری دوندگان شایسته گیلانی موفق به کسب مدال طلا و مقام قهرمانی این مسابقات شدند.
وی افزود : در رشته 800 متر رده سنی 35 تا 39 سال نیز ، فریبا عباسیان از استان گیلان مقام سوم و مدال برنز این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.
وی در ادامه بیان کرد: در رشته 1500 متر در رده سنی 45 الی 49 سال خدیجه سفالی از گیلان موفق به کسب مدال نقره شد تا دومین مدالش را در این دوره از رقابت ها تصاحب کند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: در رشته پرش طول نیز در رده سنی 35 تا 39 سال ، سمیه مهربان ورزشکار شایسته گیلان موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شد.
علیپور اظهار کرد: در رشته پرتاب وزنه نیز که با درخشش دوندگان گیلانی همراه بود، در رده سنی 40 تا 44 سال شعله حضرتی مقام و مدال برنز را کسب کرد ، در رده سنی 45 تا 49 سال خدیجه سفالی مدال نقره و در رده سنی 50 تا 54 سال بیتا غفاری مدال طلارا برای تیم گیلان به ارمغان آوردند.
علیپور تصریح کرد: پیش از این نیز تیم دو و میدانی مردان گیلان در رقابت های قهرمانی پیشکسوتان کشور موفق به کسب شش مدال طلا ، یک مدال نقره و هفت مدال برنز شده بودند.
در دومین دوره رقابت های دو و میدانی بانوان قهرمانی پیشکسوتان کشور، 300 ورزشکار این رشته در مواد مختلف در تهران با هم به رقابت پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *