کد خبر: 23299
تاریخ انتشار: 15/مرداد/1398 - ساعت : 10:50

پرداخت بیش از ۴ میلیارد تومان صدقه توسط گیلانیان

پرداخت بیش از ۴ میلیارد تومان صدقه توسط گیلانیان


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان گفت: مردم نیکوکار استان گیلان در چهارماهه سال جاری چهار میلیارد و ۱۹۴ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند.


محمدرضا جوادزاده با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی مردم استان به نیازمندان، اظهار کرد: در حال حاضر ۳۳۶ هزار صندوق بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان نصب‌ شده است.

وی با بیان اینکه در چهار ماهه سال جاری چهار میلیارد و ۱۹۴ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان در قالب صدقه به نیازمندان کمک کرده‌اند، افزود: صدقه جمع‌آوری‌شده در بخش‌های درمانی، معیشتی، مسکن، آموزش و دیگر موارد ضروری برای نیازمندان هزینه شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه صدقات جمع‌آوری‌شده در هر محل صرف امور نیازمندان همان محل و منطقه می‌شود، گفت: صدقه جمع‌آوری‌شده مبلغ سه میلیارد و ۸۵۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان به‌صورت نقدی و ۳۴۰ میلیون و ۲۸ هزار تومان هم به‌صورت غیر نقدی و در قالب اهداء کالا بوده است.

جوادزاده خاطرنشان کرد: مردم نوع‌دوست و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا با شماره‌گیری کد * ۸۸۷۷*۰۱۳# کمک‌های خود را برای کمک نیازمندان اهدا کنند.

وی با تأکید بر اینکه هدف کمیته امداد ارائه خدمت بیشتر به محرومان و زدودن چهره فقر از کشور است، گفت: مشارکت بیشتر خیران می‌تواند این امر مهم را با سرعت بیشتری تحقق بخشد و با توجه به مشکلات اقتصادی، خوشبختانه شاهد افزایش اعتماد عمومی و مشارکت‌های مردمی نسبت به کمیته امداد هستیم.  مراکز نیکوکاری در مساجد محلات سراسر گیلان هم آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای حل مشکلات محرومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *