کد خبر: 7294
تاریخ انتشار: 24/آذر/1397 - ساعت : ۱۸:۵۷

ورزشگاه 15 هزار نفری در بندر انزلی ساخته می شود

ورزشگاه 15 هزار نفری در بندر انزلی ساخته می شود

فرماندار شهرستان بندر انزلی با اشاره به وضعیت ورزشگاه تختی انزلی گفت: علاوه بر بازسازی ورزشگاه تختی، تلاش می شود ورزشگاه 15هزار نفری متناسب با شأن ورزش این شهر ساحلی ساخته شود.

به گزارش خط قرمز – اسماعیل حیدری در نخستین همایش هیات های رزمی شهرستان بندر انزلی اظهار داشت :انزلی شهر طلایه دار ورزش و فرهنگ در استان گیلان و ایران است و با افتخار آفرینی ورزشکارانش در میادین مختلف ملی و بین المللی جایگاه بالاتری نسبت به ورزش سایر شهرهای استان دارد.
وی با اشاره به بازسازی ورزشگاه تختی انزلی افزود: ورزشگاه تختی این شهر در شأن شهروندان و تیم پر افتخار ملوان نیست و در تلاشیم با تهیه زمینی 8هکتاری، ورزشگاه 15هزار نفری دیگری در این شهر طلایی ورزش ساخته شود و این حق مردم انزلی است.
وی تاکید کرد:انتظار می رود همگان کمک حال مجموعه ورزش شهرستان باشند چرا که معتقدم هیچ کس به تنهایی همه توانایی ها و علم را ندارد.
حیدری آزاد با اشاره به اهمیت تاثیر ورزش در سلامت روانی جامعه گفت: کارگروه ورزش در فرمانداری انزلی و خانه جوان در این شهر ساحلی تاسیس می شود تا جوانان اوقات فراغت خود را در محافل ورزشی سپری کنند.
به گزارش خط قرمز – فرماندار بندر انزلی تصریح کرد:باید شرایط را به گونه ای ایجاد کنیم که از گرایش جوان به سمت قلیانسراها و قهوه خانه ها جلوگیری شده و عمرشان به بطالت تلف نشود.
وی تصریح کرد:تمام تلاشمان بر این است که جوانان ما به سمت ورزش گرایش پیدا کرده و آسیب های اجتماعی در بندر انزلی کمتر شود.
به گزارش ایرنا، همایش تجلیل از مربیان و کمیته های ورزشی برتر در سالن اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی بندر انزلی برگزار شد . خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *