کد خبر: 3263
تاریخ انتشار: 30/مهر/1397 - ساعت : ۲۱:۱۹

جلسه هم اندیشی همکاران مامای مدیریت درمان گیلان در بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت برگزار شد

جلسه هم اندیشی  همکاران مامای مدیریت درمان گیلان در بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت برگزار شد

دکتر شهدی نژاد در جلسه هم اندیشی با همکاران ماما
باید با تلاش مضاعف و همدلی بیشتر برای اعتلای سازمان خویش بکوشیم.

به گزارش خط قرمز ،جلسه هم اندیشی با حضور همکاران مامای مدیریت درمان گیلان به منظور بررسی مشکلات و راهکارهای ارتقای واحد مامایی در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت برگزار شد.
دکتر شهدی نژاد با اعلام اینکه هم اندیشی با همکاران برای تبادل اطلاعات و نظرات به ویژه اصلاح فرایندها موثر است اظهار داشت که این نشست ها می تواند حس خوب مشارکت و همدلی را در بین کارکنان افزایش دهد .
ایشان مجموعه کارکنان سازمان را یک خانواده بزرگ عنوان نمود و در تقدیر از تلاش های همکاران ماما افزود که یکی از گروه هایی که کارش بسیار ارزشمند و مفید است واحد مامایی است.
نسبت به مردم مهربانتر باشیم
به گزارش خط قرمز ،دکتر شهدی نژاد با یاد آوری شرایط فعلی کشور و سازمان از همکاران خواست با درک شرایط حساس کشور و سازمان سعی کنیم نسبت به مردم به ویژه بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی مهربانتر از قبل باشیم. باید در سختی ها در کنار هم باشیم. اگر مشکلی هست باید با تلاش مضاعف و همدلی بیشتربرای اعتلای سازمان خویش بکوشیم.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان در ادامه با تاکید برمحبت به یکدیگر به ویژه مردم اظهار داشت: بیماران از کارکنان سازمان انتظار بیشتری دارند پس سعی کنیم شادی آفرین باشیم حتی اگر یک قدم به جلو برداریم آن می تواند خیلی موثرو مهم باشد.
شایان ذکر است که در ادامه جلسه همکاران با اعلام مسایل و مشکلات کاری اظهار داشتند که در خدمت به مردم به ویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *