کد خبر: 7217
تاریخ انتشار: 23/آذر/1397 - ساعت : ۱۶:۱۷

همزمان با سراسر کشور آغاز شد؛ طرح زمستانه پلیس راه در استان گیلان

همزمان با سراسر کشور آغاز شد؛ طرح زمستانه پلیس راه در استان گیلان

امروز همزمان با سراسر کشور طرح زمستانه پلیس راه، نیروهای امداد و نجات و راهداری در استان گیلان آغاز شد.

به گزارش خط قرمز ، همزمان با سراسر کشور طرح زمستانه پلیس راه، نیروهای امداد و نجات و راهداری در استان گیلان نیز آغاز شد.

در این طرح که از امروز ۲۲ آذر ماه آغاز و تا ۲۲ اسفندماه سال جاری نیز ادامه دارد ۴۵۰ نیروی پلیس راه و راهور در قالب ۹۴ تیم عملیاتی، ۴۲ اکیپ کامل راهداری با ۴۷۵ نفر از نیرو و ۲۸۸ عدد ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک و آمادگی ۱۶ راهدارخانه ثابت و ۹ راهدارخانه سیار و همچنین ۶۲ پایگاه اورژانس استان گیلان مشارکت می کنند.

فرمانده انتظامی گیلان در حاشیه آغاز این طرح اظهارکرد: این طرح با مشارکت بیش از ۳ هزار نیروی پلیس، امداد و نجات، اورژانس و راهداری در محورهای استان گیلان اجرایی می شود.

سردار محمدرضا اسحاقی با بیان اینکه این تعداد نیرو در محورهای اصلی، فرعی و روستایی حاضر خواهند بود، افزود: تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ایمنی تردد مهترین اهداف اجرای این طرح است.

وی همچنین از مردم و رانندگان خواست در هنگام بارش برف از سفرهای غیرضرور در سطح محورهای استان گیلان به ویژه کوهستانی جدا خودداری کرده و یا در صورت تردد از ایمنی ماشین و وجود لوازم گرمایشی و ایمنی خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *