کد خبر: 1861
تاریخ انتشار: 17/مهر/1397 - ساعت : ۰۰:۳۱

همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل بیمه سلامت استان گیلان

همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل بیمه سلامت استان گیلان

در روزچهارشنبه مورخ4/7/97 همایش گرامی داشت هفته دفاع مقدس با حضور جناب سرهنگ احمدی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان و کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان گیلان در مجتمع فرهنگی و آموزشی آن اداره کل برگزار گردید. این همایش که با تلاوت قرآن کریم،……….
در روزچهارشنبه مورخ4/7/97 همایش گرامی داشت هفته دفاع مقدس با حضور جناب سرهنگ احمدی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان و کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان گیلان در مجتمع فرهنگی و آموزشی آن اداره کل برگزار گردید. این همایش که با تلاوت قرآن کریم، سرود جمهوری اسلام ایران و مداحی در سوگ شهادت حضرت اباعبدا… الحسین (ع) و 72 تن از یاران با وفای آن حضرت آغاز گردید؛ سرهنگ احمدی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام، به بیان رشادتها و فداکاریهای رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی پرداخت. وی با اشاره به حمایت‌های همه جانبه کشورهای عربی و غربی از صدام گفت: دیکتاتور عراق در طول جنگ از حمایت‌های تسلیحاتی و اطلاعاتی آمریکا و متحدانش برخوردار بود ولی با فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگان کشورمان نتوانست ذره ای از خاک کشورمان را به تصرف در آورد و این جای تبریک دارد.
سرهنگ احمدی دفاع مقدس را متفاوت از سایر جنگها عنوان و خاطرنشان کرد: دفاع ما مظلومانه و مقدس بود و باید آن را گسترده‌تر از جغرافیای زمانی و مکانی ببینیم. وی با بیان اینکه معتقد به نگاه فرهنگی در دفاع مقدس هستیم ، تصریح کرد: دفاع مقدس را از زاویه لوله تفنگ نمی بینیم بلکه دفاع مقدس فرهنگ و معارف است. وی دفاع مقدس را انسجام دهنده همه صنوف، اقشار و اقوام در کشور دانست و گفت: دفاع مقدس انسجام دهنده است و درآستانه 40 سالگی انقلاب باید بتوانیم انسجام دهندگی دفاع مقدس را برجسته تر کنیم. همچنین محمد اسدی فرمانده بسیج اداره کل بیمه سلامت استان گیلان گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج اداره کل ارائه نمودند. در پایان مراسم نیز به کارکنان فعال در امر بسیج هدایایی اهداء شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *