کد خبر: 9029
تاریخ انتشار: 17/دی/1397 - ساعت : ۲۱:۳۹

نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای چهل ساله بخش تعاون در دهه اول بهمن ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد

نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای چهل ساله بخش تعاون در دهه اول بهمن ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد

جلسه شورای اداری با موضوع برپایی نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون برگزار شد

به گزارش خط قرمز – با توجه به در پیش بودن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و لزوم تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای آحاد مردم و نظر به اهمیت تعاونی ها در گسترش مشارکت عمومی ، روزیکشنبه مورخ 10/16/ 97 جلسه شورای اداری اداره کل به ریاست مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و با حضور روسای ادارات تابعه شهرستانها ، حوزه ستادی، مدیریت تعاون ، اعضای هیات رییسه و دبیر اتاق در محل اتاق تعاون استان گیلان برگزار گردید.

در این جلسه عباس علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ضمن تبریک دهه فجر پیش رو و تقدیر از اتاق تعاون بمنظور میزبانی این جلسه ؛ از همه دست اندرکاران بخش تعاون خواستار تبیین بیش از پیش خدمات این حوزه برای مردم شد.

در ادامه علیزاده با اشاره به عضو شدن اتاق تعاون به اعضای شورای هماهنگی ادارات زیرمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم ارتباط هر چه بیشتر بین ادارات با اتاق تعاون تاکید نمود.

در پایان جلسه ضمن تبیین خدمات قابل ارائه صندوق ضمانت سرمایه گذاری ؛ مقرر گردید نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای چهل ساله بخش تعاون در دهه اول بهمن ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار گردد.

شایان ذکر است که نمایشگاه تخصصی توانمندی های بخش تعاون برای اولین بار در فضای نمایشگاهی منطقه آزاد انزلی و با حضور چند استان برگزار می گردد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *