کد خبر: 4541
تاریخ انتشار: 18/آبان/1397 - ساعت : ۱۰:۳۹

نظارت های حوزه سلامت گیلان تشدید شد

نظارت های حوزه سلامت گیلان تشدید شد

تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، شامگاه دیروز با حضور در مراکز درمانی پورسینا و ۱۷ شهریور رشت، ضمن پایش نحوه خدمت رسانی در این مراکز به بررسی میزان آمادگی مراکز درمانی گیلان در تعطیلات پیش رو، پرداختند.
تیم نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، شامگاه دیروز با حضور در مراکز درمانی پورسینا و ۱۷ شهریور رشت، ضمن پایش نحوه خدمت رسانی در این مراکز ، به بررسی میزان آمادگی مراکز درمانی گیلان در تعطیلات پیش رو، پرداختند. در این بازدید، تامین دارو و تجهیزات مورد نیاز، لوازم مصرفی بیماران به ویژه در بخش اورژانس و بخش های ویژه، وجود البسه مورد نیاز بیماران با توجه به کاهش قابل توجه هوا، بررسی میزان رضایتمندی کارکنان و بیماران از نحوه ارایه خدمات در دانشگاه، شناسایی مسایل و نیازمندی های مراکز درمانی در ایام تعطیل، مدیریت مراکز جهت کاهش زمان انتظار برای ارایه خدمات به بیماران، مورد توجه قرار گرفت و ایجاد ساز و کار مناسب برای بهبود ارایه خدمات درمانی در استان، در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خط قرمز ، در این بازدید که حدود ۳ ساعت به طول انجامید، معاون درمان ، معاون غذا و دارو، مدیریت بازرسی، حراست، تجهیزات پزشکی و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشت.

به گزارش خط قرمز ،در حال حاضر، دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برای بهبود خدمات سلامت در گیلان، کمر همت بسته است، به طوری که طی شش ماه اول سال فقط در حوزه درمان، بیش از ششصد بازدید نظارتی به انجام رسیده است. در این راستا ۲۷ مرکز متخلف درمانی پلمپ شده است. بی شک با افزایش نظارت ها و شناسایی نقاط ضعف و انجام اقدامات بهبود می توان شاهد ارتقای کیفیت مراقبت های سلامت در استان بود. در این راستا، سامانه ۱۹۰ آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شهروندان گیلانی در خصوص نحوه ارایه خدمات بهداشتی درمانی در استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *