کد خبر: 8103
تاریخ انتشار: 4/دی/1397 - ساعت : ۱۷:۱۶

نشست هماهنگی بزرگداشت حماسه ۹ دی ( روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ) در فرمانداری فومن برگزار شد

نشست هماهنگی بزرگداشت حماسه ۹ دی ( روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ) در فرمانداری فومن برگزار شد

نشست هماهنگی بزرگداشت حماسه ۹ دی ( روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ) به ریاست محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن و با حضور حجت الاسلام صفوی امام جمعه، سرهنگ جانباز فرمانده سپاه، معاونین فرماندار فومن و روسای ادارات ظهر رو دوشنبه برگزار شد.

به گزار شخط قرمز – در این نشست قاسم نژاد نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه صیانت و حراست از نظام اسلامی همواره باید مورد تاکید ما قرار بگیرد، تاکید کرد: نظام اسلامی با خون بهای هزاران شهید استقرار یافته و یکی از وظایف ما این است که از ارزش‌های نظام حفظ و حراست کنیم.

وی به برنامه‌های مختلف دشمن علیه نظام اشاره کرد و گفت: در برابر سلطنت طلبان و منافقینی که علیه نظام اسلحه به دست گرفتند، نمی‌توان برخوردی انجام نداد.

قاسم نژاد با بیان اینکه دشمن از ابزارهای مختلفی برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند، افزود: هدف اصلی دشمن ایجاد تفرقه و دودستگی میان مردم و مسئولان است.

فرماندار شهرستان فومن با بیان اینکه دوراندیشی‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری با پشتیبانی مردم سبب حفظ ساختار و شاکله نظام شده است، یادآور شد: در طول این سالها مردم نشان داده اند که هرکجا روزی انقلاب با تهدید مواجه شده، برای حفظ آن به میدان آمده‌اند.

قاسم نژاد به حضور حماسی مردم در ۹ دی سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: اجتماع عظیم مردم استان گیلان و همچنین سراسر کشور کار را یکسره و دشمنان را مأیوس کرد و از این رو، نهم دی ماه به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه با تکیه بر رهنمودهای رهبری و با حفظ اتحاد و انسجام ملی، مردم علی رغم همه مشکلات پشت سر نظام ایستاده‌اند، تصریح کرد: در فضای غبارآلود دشمنان تلاش می‌کنند تا از هر فضای کوچکی برای ضربه زدن استفاده کنند.

قاسم نژاد به جنگ رسانه‌ای دشمن علیه نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: آنها سعی دارند با دروغ پراکنی در فضای مجازی و با تحریک برخی افراد بین نیروهای انقلاب تفرقه بیندازند تا به اهدافشان دست یابند.

وی با بیان اینکه مردم با اصل نظام مشکلی ندارند، خواستار تقویت اتحاد ملی شد و گفت: خوشبختانه در سطح شهرستان عقلانیت وجود دارد و آرامش بین تمام نیروهای انقلاب حاکم است.

فرماندار شهرستان فومن تاکید کرد: رفتار و عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که این پیام به همه مخابره شود که همه احزاب و گروه‌ها و مردم زیر چتر انقلاب قرار بگیرند.

قاسم نژاد با بیان اینکه رنجاندن یکدیگر به معنای بصیرت نیست، یادآور شد: اگرچه در سطح بالایی تعامل و همکاری بین مسوولان مختلف وجود دارد اما امیدوارم همکاری‌ها سبب شود که دشمن هیچگاه به فکر رخنه در صفوف مختلف مردم و مسئولان نیفتد.

در ادامه این مراسم سرهنگ جانباز فرمانده سپاه ناحیه فومن به پروژه جدید دشمن اشاره کرد و گفت: دشمنان نظام اسلامی به دنبال این هستند که «یوم الله‌ها» را به چالش بکشانند و معکوس جلوه دهند و از همین رو نیز سال گذشته در دی ماه شاهد اعتراضاتی بودیم و امسال نیز در روز سیزده آبان تحریم جدید علیه ایران اعمال شد.
جانباز با بیان اینکه دشمن برای فراموشی سپردن ۹ دی برنامه دارد، افزود: نه دی از جنس ۲۲ بهمن است و مردم برای دفاع از دین خود در این روز به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که هفته بصیرت صرفاً به برگزاری تجمع نه دی موکول نشود، افزود: یادواره شهدای ماکلوان نیز در همین هفته برگزار می‌شود.

جانباز بر ضرورت حمایت مسوولان از یکدیگر تاکید کرد و افزود: هر یک از ما ممکن است اشتباهاتی داشته باشیم اما بدانیم که تضعیف هر یکی از کارگزاران در واقع تضعیف نظام است. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *