کد خبر: 2252
تاریخ انتشار: 20/مهر/1397 - ساعت : 23:31

نشست مشترک سرپرست راه و شهرسازی گیلان ، مدیرعامل شرکت گاز و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

نشست مشترک سرپرست راه و شهرسازی گیلان ، مدیرعامل شرکت گاز و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

نشست مشترک سرپرست راه و شهرسازی گیلان ، مدیرعامل شرکت گاز و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد


به گزارش خط قرمز جلسه مشترک مابین راه و شهرسازی گیلان ، شرکت گاز استان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در خصوص اصلاح فرایند نظارت و بازرسی گاز خانگی و تجاری و به منظور تسریع در ارائه خدمات نظارت و بازرسی توسط مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان برگزار شد.

علی خاوری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان در اين نشست اذعان داشت : میتوان با یک کار تیمی بسیاری از مشکلات و مسائل را براحتی در سطح استان حل نمود.

وی ضمن تشکر از شرکت گاز استان و تعاملات خوب بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان خاطرنشان کرد : خوشبختانه تعامل خوبی بین راه و شهرسازی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت گاز استان وجود دارد.

خاوری افزود : اگر مردم از کار ما ناراضی باشند باید در فرایند کارها بازنگری کنیم ؛ مردم در بعضی امورات در بخش بازرسی گاز ناراضی هستند و باید با تعاملات و اصلاح روشها شرایط تسریع حل مشکلات آنها را فراهم آوریم.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان در پایان تصریح کرد : در این جلسه مقرر گردید نسبت به تشکیل کارگروهی جهت شناسایی موانع و بررسی جهت رفع آنها در اسرع وقت اقدام و راهکاری تعیین شده و تائید شده جهت ادامه راه مدنظر قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *