کد خبر: 7818
تاریخ انتشار: 1/دی/1397 - ساعت : ۱۸:۵۰

نشست فرماندار فومن با اعضای حزب مشارکتهای مردمی در شهرستان فومن

نشست فرماندار فومن با اعضای حزب مشارکتهای مردمی در شهرستان فومن

نشست فرماندار فومن با اعضای حزب مشارکتهای مردمی در شهرستان فومن

به گزارش خط قرمز – نشست فرماندار شهرستان فومن با اعضای شورای مرکزی حزب مشارکتهای مردمی فومن و دبیران سایر شعب شهرستانی این حزب، در محل فرمانداری برگزار گردید.

این دیدار با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری، خانم سهیلا حاجتی مدارایی دبیرکل حزب مشارکتهای مردمی استان گیلان و اعضای شورای مرکزی حزب مشارکتهای مردمی استان گیلان انجام شد.

مهمانان حاضر در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود، مسائل و مشکلات خود را به سمع و نظر فرماندار شهرستان فومن رساندند.

محمود قاسم نژاد فرماندار فومن ضمن خوشامدگویی به مهمانان، از برگزاری چنین جلساتی استقبال کرد و آن را زمینه ساز آشنایی بیشتر و همکلامی و تعامل میان نیروهای سیاسی حامی دولت با بدنه دولت دانست.

قاسم نژاد با تشکر از پیگیری هایی خانم مدارایی در سطح استان و کشور و همکاری با دبیر شورای اصلاح طلبان تقدیر به عمل آورد و افزود: در تداوم برنامه ها برای رسیدن به اهداف تعیین شده، همگی سهم داریم و باید بهترین افراد را در سطح کلان مدیریتی به این منظور انتخاب کنیم.

فرماندار شهرستان فومن با اشاره به بحث تحزب و تشکل های سیاسی و اینکه چرا و چگونه تشکیل می شوند، افزود: لازمه هر عملکرد بهتر و شفاف تر هر حکومت یا دولتی، وجود و فعالیت آزادانه احزاب البته در چارچوب قوانین موضوعه است.

به گزارش خط قرمز –  فرماندار فومن با بیان اینکه در تمام کشورهای موفق، ساختار حزبی جا افتاده و تثبیت شده است، کشور ما را نیز از این قاعده مستثنی ندانست و افزود: همه احزاب باید اصول قانون اساسی را در این خصوص مد نظر قرار دهند تا قادر به فعالیت موثر و قانونمند باشند.

وی افزود: حزب در یک مبارزه قانونمند و با رعایت قانون اساسی می تواند اهداف درست خود را به مخاطبان نشان داده و مبارزه حزبی کند. هدف از تشکیل حزب، نشان دادن کاستی ها نقاط ضعف است تا با رفع آن، مشکلات کاهش یابد.

فرماندار فومن در در این نشست گفت: احزاب می آیند تا شایسته ها را بر سر کار قرار داده و نواقص را برطرف سازند و در این راه باید بتوانیم کارکرد و عملکرد همه افراد را مورد انتقاد قرار داد.

قاسم نژاد افزود: همه ما افراد همسو باید سبک و سلیقه یکدیگر را شناخته و در اظهار نظرها عدالت را رعایت کنیم و بد اخلاقی سیاسی را کنار بگذاریم.

محمود قاسم نژاد با بیان اینکه همه ما یک مسیر را طی کرده ایم و نباید به عقب برگردیم، افزود: حقوق بحق مردم بر حاکمیت و بالعکس نباید این مسیر را دچار خدشه سازد.

در ادامه این نشست، پرسش هایی از سوی حاضرین در جلسه مطرح شد و فرماندار فومن به این سوالات پاسخ داد.
همچنین در پایان، گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی به حاضرین ارائه شد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *